• Guns ‘N Roses
    To jeden z niewielu prezentów, które można zorganizować od ręki, i to bez wychodzenia z domu. Zazwyczaj jednak, kupując komuś w podarku bilet na koncert, kluczowe jest pytanie: ale na czyj występ ją/go wysłać? I tu właśnie postanowiliśmy pomóc. Oto nasze rekomendacje!
  • Guns ‘N Roses. W ubiegłym roku podbili Gdańsk, grając niezapomniany koncert 20 czerwca. Teraz powrócą, by podbić Stadion Śląski i go odczarować. Nad morzem zagrali 3 godziny. Ile zaprezentują utworów w Chorzowie? O tym przekonamy się 9 lipca. Warto być – z tym zespołem już nie raz było tak, że kończył karierę w najbardziej niespodziewanym momencie. Bilety: 220 – 449 złotych.
     Wystarczy wejść do sklepu i poprosić. Albo – jeśli mamy w domu drukarkę – można kupić przez internet i wydrukować. Bilet na koncert od lat jest świetnym prezentem, ale także – nie oszukujmy się – okazją na to, by w pięć minut mieć coś efektownego. Przygotowaliśmy listę koncertów, które w przyszłym roku będą na topie. Ich najczęściej będziecie szukać pod choinką.