• Magdalena Cielecka
  Tę odwagę znajduje dziś w sobie coraz mniej kobiet... Żeby przed każdym publicznym wystąpieniem nie spędzać u wizażystki i fryzjera kilku godzin. Żeby każda stylizacja, w której się pokazuje, niekoniecznie była superhot, ale najzwyczajniej w świecie wygodna. Żeby nie zastanawiać się nad każdą miną, którą się robi, gdy dookoła pełno fotografów... Magda ją ma i za to ją kochamy!
 • Patricia Kazadi
  Prezenterka nie lubi pokazywać się publicznie bez makijażu. Obawia się, że mogłaby zostać przyłapana przez paparazzich. Jej zdaniem na takich zdjęciach mało która gwiazda wyglądałaby bez make-upu korzystnie.
 • Gwiazdy na Sephora Trend Report 2015
  Publiczne pokazywanie się bez makijażu to nie problem dla polskich gwiazd. Zofia Ślotała, Katarzyna Zielińska, Helena Norowicz i Kamila Szczawińska chętnie wychodzą z domu nawet bez podkładu i tuszu do rzęs. Lubią uczucie swobody, jakie daje im naturalny wygląd.
 • Angelina Jolie
  Większość gwiazd po wielogodzinnej podróży samolotem jak ognia unika fotografów i zasłania twarze, ale nie ona! Angelina Jolie nawet zmęczona i niepomalowana wygląda świetnie. Oto jej najnowsze zdjęcia z lotniska w Birmie.
 • Julianne Moore
  O tym, że nad wyglądem gwiazd przygotowujących się do wystąpienia na czerwonym dywanie pracuje sztab stylistów, wiadomo nie od dziś. Te zdjęcia są kolejnym dowodem na to... Zobaczcie je.
 • Adele (bez makijażu) i Lady GaGa jak malowana
  "Zawsze bardzo starannie się ubieram, nawet gdy idę wyrzucić śmieci" – mawiała legendarna Joann Crawford. Ale czasy się zmieniły i gwiazdy też mamy inne. Dziś w dobrym tonie jest pokazać swą prawdziwą twarz nie tylko pod śmietnikiem, ale całemu światu za pośrednictwem portali społecznościowych. O tym, jak modne jest publikowanie fotek bez makijażu, niech świadczy nasza galeria ze zdjęciami najsłynniejszych przedstawicielek sceny muzycznej. Także krajowej, bo i do Polski dotarł ten trend.
 • Juliette Binoche
  Czy można być gwiazdą, mieć 50 lat i pokazywać się publicznie w bardzo delikatnym makijażu i bardzo niezobowiązującym stroju? Tak! Tak! I jeszcze raz TAK! Juliette Binoche jest tego żywym dowodem. Zobaczcie.
 • Ewa Kasprzyk
  W dzisiejszych czasach to naprawdę rzadkość, żeby aktorka pokazywała się bez makijażu - szczególnie, jeśli wychodzi na imprezę i wie, że będzie fotografowana. Dlatego tym bardziej doceniamy odwagę Ewy Kasprzyk, która pojawiła się w piątek na jednej z imprez w bardzo naturalnej wersji. Zobaczcie, jak wyglądała. Naszym zdaniem wcale nie gorzej, niż wtedy gdy mocniej podkreśla urodę kolorowymi kosmetykami. Brawo!
 • Małgorzata Napieralska
  Są takie kobiety, które w makijażu, czy bez niego prezentują w zasadzie tak samo, ale małżonka znanego polityka raczej do nich nie należy... Nie oznacza to jednak, że naturalna nie może się podobać... Zobaczcie, jak wyglądała w bardzo "codziennym wydaniu", towarzysząc mężowi i dzieciom podczas występów Cyrku Zalewski.
 • Penelope Cruz
  Hiszpańska piękność - podobnie jak miliony kobiet na świecie - o wiele piękniej wygląda w makijażu, niż bez niego, ale należą jej się brawa za to, że chce się pokazywać (i to na oficjalnym wyjściu) w naturalnej wersji! Oby więcej takich 40-latek.