• Anna Czartoryska-Niemczycka
  Graficy komputerowi to bardzo kreatywni ludzie. W efekcie ich prac gwiazdy, których zdjęcia oglądamy w prasie, często wcale nie są do siebie podobne. Rzadziej zdarza się jednak, żeby do złudzenia przypominały kogoś innego. Czyją urodą inspirowali się twórcy okładki magazynu Hot Moda z Anną Czartoryską? Zobaczcie.
 • Agata Buzek na okładce magazynu MaleMen i w rzezywistości
  Świat mody oszalał! Kobiety zostają twarzami męskich kolekcji ubrań, a androgyniczni mężczyźni pozujący w sesjach jako kobiety są opłacani lepiej niż ich niejedna koleżanka. Cóż, takie czasy i taka praca modela (modelki). Do dziś wydawało nam się przynajmniej, że tego rodzaju szaleństwa pozostaną domeną świata mody... Nic bardziej mylnego. Zobaczcie, jak wystylizowano Agatę Buzek do sesji okładkowej najnowszego wydania magazynu MaleMen. Jak myślicie, czy każdego dałoby się tak zmienić...?
 • Michelle Obama
  Michelle Obama, żona prezydenta Stanów Zjednoczonych, już po raz drugi trafi na okładkę prestiżowego magazynu o modzie "Vogue". Sesję do kwietniowego numeru "biblii mody", fotografowała sama Annie Leibovitz.
 • Małgorzata Rozenek - okładka Shape - Perfekcyjna Pani Domu
  Patrząc na zdjęcie Małgorzaty Rozenek, które znalazło się na okładce wrześniowego numeru magazynu, aż trudno uwierzyć, że ktoś zdecydował się na jego publikację. "Mistrzowie" programów graficznych "wyprasowali" gwiazdę tak niemiłosiernie, że dało to wręcz komiczny efekt. Zobaczcie jej "nowe" ciało, a przede wszystkim dłonie!
 • David Beckham na okładce brytyjskiego Elle - czerwiec 2012
  David Beckham jest pierwszym mężczyzną, który zadebiutuje na okładce prestiżowego magazynu modowego dla kobiet. Do tej pory panowie pojawiali się u boku swych znanych partnerek. Czerwcowa okładka "Elle" może to zmienić.
 • Monika Olejnik na okładce magazynu InStyle, maj 2012
  Graficy zajmujący się obróbką zdjęć po raz kolejny dali upust swojej fantazji! Tym razem odmłodzili Monikę Olejnik i to nie byle jak, bo na oko o jakieś 20 lat! Nieskazitelnie gładka twarz dziennikarki na okładce najnowszego magazynu InStyle każe zapomnieć, że w tym roku znana pani redaktor kończy 56 lat!
 • Gwiazdy w kostiumach kąpielowych Prady na okładkach
  Najgorętsze gwiazdy dały się rozebrać i sfotografować w najbardziej gustownym negliżu. Plejada znanych pań pokazała się na okładkach ubrana (albo – rozebrana) w kostiumy z nowej kolekcji Pracy. Efekt? Zobaczcie!
 • Jennifer Lawrence na okładce "Glamour". Źródło: Glamour UK
  Victoria Beckham, Candice Swanepoel, Jennifer Lawrence… a Oprócz nich – mnóstwo modelek. Na okładkach kolorowych magazynów możemy oglądać całą plejadę mniej lub bardziej znanych piękności w kostiumach kąpielowych od jednej marki – Prady. To doskonały sezon dla tego domu mody…
 • Jennifer Lopez na okładce magazynu "V"
  Przekroczyła czterdziestkę, a jednak została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą świata tego roku. Jennifer Lopez tym razem postanowiła zaskoczyć. Gwiazda dała się sfotografować magazynowi „V” w nietypowej odsłonie: po męsku, na ringu, w stroju boksera… Seksownie?
 • Megan Fox na okładce magazynu "Miami"
  Jest porównywana do Angeliny Jolie ze swoich najlepszych czasów, zaliczana do najpiękniejszych i najgorętszych kobiet Hollywood. Jednak Megan Fox wciąż zdaje się nie wierzyć w swoją urodę…