• Paulina Sykut na okładce magazynu "Maxim"
  Paulina Sykut to jedna z najpiękniejszych polskich prezenterek. Gwiazda słynie z udanych stylizacji i pięknych nóg, które chętnie eksponuje. Piękna pogodynka pojawiła się na okładce magazynu „Maxim”. Co pokazała?
 • Michelle Williams jako Marilyn Monroe na okładce magazynu „GQ”. Źródło: GQ
  Odkąd Michelle Williams została namaszczona do roli Marylin Monroe, posypały się propozycje podobnych sesji. Williams pozuje w nich wystylizowana na ikonę kina. Ta najnowsza sesja jest wyjątkowo niegrzeczna…
 • Uśmiech
  Wiadomo – uśmiech dodaje urody i otwiera niejedne drzwi. Walory uśmiechu docenił również świat mody – jego przedstawiciele okrzyknęli go najmodniejszym akcesorium sezonu. Do tego wszystkiego uśmiech ma wartość... ekonomiczną.
 • Michelle Williams jako Marilyn Monroe na okładkach „Vogue”. Źródło: Vogue
  Czy można sugestywnie oddać taką legendę, jaką jest Marilyn Monroe? Zadania podjęła się Michelle Williams, która wcieliła się w najseksowniejszą gwiazdę kina. Nie tylko na srebrnym ekranie, ale również na okładkach magazynów. Jak wypada jako ikona seksu?
 • Meryl Streep na okładce magazynu "Vogue".
  Dopiero rola Żelaznej Damy, Margaret Thatcher, zapewniła aktorce Meryl Streep miejsce na okładce magazynu "Vogue". Gwiazda Hollywood po raz pierwszy pojawi się na okładce styczniowego numeru "biblii mody".
 • Czy na tym zdjęciu Justyna Kowalczyk jest podobna do siebie?
  Justyna Kowalczyk już na początku swojej kariery otwarcie przyznawała, że nie najlepiej czuje się w seksownym stylu i bardzo kobiecych ubraniach podkreślających figurę. Teraz chyba jednak coś się zmieniło w tej kwestii, bo na okładkowym zdjęciu magazynu "Pani" sportsmenka wygląda zupełnie jak nie ona! Od sfotografowanej kobiety po prostu bije seksapil!
 • Joanna Krupa na okładce magazynu "Gala" - wrzesień 2011.
  Nie ma wątpliwości, że ten sezon będzie należał do Joanny Krupy. Wprawdzie emisja II edycji programu "Top Model. Zostań modelką" rozpoczyna się dopiero dziś, ale już od kilku tygodni informacje o pięknej prowadzącej nie schodzą z pierwszych stron gazet. Obszerny artykuł na jej temat pojawił się m.in. w najnowszej "Gali", a na okładce pisma można po raz kolejny oglądać Joasię.