• Rihanna
  Trudno odmówić jej indywidualnego stylu i miłości do mody. Jednak czy to wystarczy, by z powodzeniem radziła sobie jako projektantka? Rihanna stworzy kolekcję ubrań. Czego możemy się spodziewać po jej projektach?
 • Anna Mucha
  Poświęciła się dziecku, a i tak inkasuje krocie! Dziecięce kolekcje, kontrakty reklamowe i powrót do pracy (zawsze z dzieckiem przy boku) - tak Anna Mucha zarabia jako świeżo upieczona mama. Jej konto wzbogaciło się o okrągłą sumę...
 • Spice Girls i sukienka z brytyjską flagą
  Styl Spice Girls kojarzony bywał z uosobieniem kiczu. A jednak słynna sukienka Geri Halliwell z brytyjską flagą osiągnęła status ikony. Teraz wokalistka wraca z nową wersją kreacji, którą zaprojektowała dla marki Next.
 • Janet Jackson
  Ta gwiazda nie po raz pierwszy znajdzie się pod obstrzałem ekologów. Obrońcom zwierząt naraziła się za sprawą naturalnych futer. Wpierw w nich pozowała, teraz zaprojektuje futrzaną kolekcję.
 • Roma Gąsiorowska w roli projektantki mody. Zobacz kolekcję aktorki!
  Jest nie tylko cenioną aktorką i piękną kobietą, ale również – projektantką mody. Roma Gąsiorowska zaprezentowała kolekcję stworzonych przez siebie strojów o chwytającym za serce tytule „Amor Amor Amor”. To "kolekcja pełna miłości, aksamitu i ciepła, kobieca, ale jednocześnie z pazurem" – komentowała swoje dzieło aktorka i projektantka. W strojach Gąsiorowskiej dominują połyskliwe tkaniny i trzy kolory: czerwień, zieleń oraz czerń. Jak wam się podoba Roma Gąsiorowska w roli projektantki? Oto kolekcja!