• Grzegorz Hajdarowicz i Paweł Graś
  Politycy PiS chcą, aby rzecznik rządu Paweł Graś podał szczegóły swojego spotkania z Grzegorzem Hajdarowiczem - właścicielem Presspubliki, wydawcy "Rzeczpospolitej". Chodzi o spotkanie, do którego doszło na kilka godzin przed publikacją artykułu "Trotyl we wraku Tupolewa".
 • Grzegorz Hajdarowicz
  Właściciel "Rzeczpospolitej" opowiada o kulisach publikacji o trotylu. "Byłem zszokowany tą informacją" - przyznaje Grzegorz Hajdarowicz. Ale jak zapewnia, przed ukazaniem się gazety w kioskach artykułu nie czytał.
 • W noc przed publikacją tekstu "Rzeczpospolitej" na temat rzekomego odkrycia śladów trotylu na wraku tupolewa rzecznik rządu Paweł Graś spotkał się z właścicielem "Rz" Grzegorzem Hajdarowiczem. Tomasz Wróblewski w rozmowie z dziennik.pl zaprzeczył, by brał udział w tym spotkaniu.
 • Pierwsza strona "Rz" z artykułem o trotylu
  Osoby odpowiedzialne za ukazanie się artykułu "Trotyl we wraku tupolewa" poniosą daleko idące konsekwencje, jeżeli okaże się, że wprowadziły czytelników w błąd - poinformowali Rada Nadzorcza i właściciel dziennika "Rzeczpospolita" Grzegorz Hajdarowicz.
 • Piotr Semka
  Publicysta "Rzeczpospolitej" pożegnał się z czytelnikami.  -To moje ostatntnie "Plusy i minusy tygodnia" na tych łamach - napisał Piotr Semka.
 • Grzegorz Hajdarowicz
  Nowy właściciel Presspubliki, która wydaje "Rzeczpospolitą", Grzegorz Hajdarowicz zapowiedział, że gazeta nie będzie informować wyłącznie o ekonomii i finansach. Nie wyklucza również roszad kadrowych w gazecie.
 • Grzegorz Hajdarowicz
  Właściciel Presspubliki, wydającej m.in. "Rzeczpospolitą", Grzegorz Hajdarowicz podziękował SDP za "troskę i chęć pomocy" w prowadzeniu wydawnictwa. "Liczę, że w kolejnych listach znajdę konkretne biznesplany pozwalające sfinansować działalność Presspubliki " - dodał.
 • Publicyści "Rz" apelują, by Lisicki pozostał redaktorem naczelnym
  O pozostawienie Pawła Lisickiego na stanowisku redaktora naczelnego dziennika "Rzeczpospolita" i tygodnika "Uważam Rze" zaapelowało w poniedziałek 12 publicystów obu tytułów w liście otwartym do nowego właściciela Grzegorza Hajdarowicza.
 • Nowe władze wydawcy "Rzeczpospolitej"
  Krakowski biznesmen przejął wszystkie akcje Presspubliki, zaczyna więc wprowadzać swoje porządki. Oto nowy zarząd wydawcy "Rzeczpospolitej".
 • Polska wchodzi do Hollywood tylnymi drzwiami
  Szybko rośnie liczba filmów zagranicznych, których produkcję współfinansują polscy biznesmeni. W ciągu najbliższych dwóch lat możemy oczekiwać co najmniej dziesięć premier takich obrazów - stwierdza "Rzeczpospolita".