• Duńczyk Mikkel Michelsen (kask czerwony), Polak Jarosław Hampel (żółty) i Brytyjczyk Robert Lambert (niebieski)
  Leon Madssen zwyciężył w czwartym, ostatnim turnieju tegorocznego cyklu indywidualnych mistrzostw Europy na żużlu. Duńczyk zdobył tytuł mistrzowski. Jarosław Hampel w końcowej klasyfikacji zajął drugie miejsce. Zawody rozegrano na Stadionie Śląskim w Chorzowie. 
 • Bartosz Zmarzlik
  Pojedynek reprezentacji Polski i Danii, rozegrany na torze w Częstochowie, był kolejnym etapem przygotowań podopiecznych trenera Marka Cieślaka do finału Speedway Of Nations, które odbędą się na początku czerwca we Wrocławiu.
 • Jarosław Hampel
  Żużlowiec Fogo Unii Leszno Jarosław Hampel wygrał w Pile turniej finałowy o Złoty Kask. To pierwszy triumf dwukrotnego indywidualnego wicemistrza świata w tej imprezie. Drugi był Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów), a trzeci Janusz Kołodziej (Fogo Unia).
 • Jarosław Hampel (kask czerwony), Nicolai Klindt (niebieski), Kacper Gomólski (biały), Mateusz Szczepaniak (żółty) podczas jednego z biegów pierwszej rundy indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu
  Jarosław Hampel zwyciężył w pierwszym turnieju tegorocznego cyklu indywidualnych mistrzostw Europy na żużlu. W finale na toruńskiej Motoarenie pokonał Czecha Vaclava Milika, Łotysza Andrieja Lebiediewa i Przemysława Pawlickiego.
 • Flaga szachownica
  Duńczyk Peter Kildemand wygrał żużlową Grand Prix w Krsku, pierwszą eliminację mistrzostw świata w jeździe na żużlu. Polacy nie odnieśli sukcesów - Maciej Janowski odpadł w półfinale, a Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki nie zakwalifikowali się do czołowej ósemki.
 • Krystian Rempała (kask niebieski) i Artur Czaja (czerwony) z PGE Stali Rzeszów oraz Bartosz Zmarzlik (żółty) i Adam Cyfer (biały) z MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów w jednym z biegów podczas meczu Ekstraligi żużlowej
  Żużlowcy Unii Leszno potwierdzili dominację w sezonie zasadniczym Speedway Ekstraligi. W ostatniej kolejce pierwszej części rywalizacji o drużynowe mistrzostwo Polski w jeździe na żużlu leszczyński klub pokonał u siebie Spartę Wrocław 46:44.
 • Jarosław Hampel
  Jarosław Hampel zajął drugie, a Maciej Janowski trzecie miejsce w żużlowych zawodach Grand Prix w Pradze, trzeciej eliminacji mistrzostw świata. Zwyciężył Brytyjczyk Tai Woffinden.
 • Jarosław Hampel
  Duńczyk Nicki Pedersen wygrał Grand Prix Finlandii - drugą rundę indywidualnych mistrzostw świata na żużlu. W finałowym biegu w Tampere w Finlandii Pedersen wyprzedził Brytyjczyka Taia Woffindena i Szweda Andreasa Jonssona. Czwarte miejsce zajął Jarosław Hampel.
 • Prezydent Komorowski świadkiem skandalu na Stadionie Narodowym
  Żużlowa Grand Prix w Warszawie została przerwana po dwunastu wyścigach. Powodem takiej decyzji były problemy techniczne. Świadkiem skandalu na Stadionie Narodowym był prezydent Polski, Bronisław Komorowski.
 • Stadion Narodowy
  Żużlowa Grand Prix w Warszawie została przerwana po dwunastu wyścigach. Powodem takiej decyzji były problemy techniczne. Zawody na Stadionie Narodowym wygrał tym samym Słoweniec Matej Žagar. Drugi był Brytyjczyk Chris Harris, a trzeci Jarosław Hampel.