• Tomasz Lis i Hanna Lis
  "Super Express" przyjrzał się zarobkom małżeństwa Lisów z czasów ich pracy w TVP. Firma Tomasza Lisa "Deadline Productions" w latach 2008-2016 wystawiła TVP faktury na ponad 21 mln zł za produkcję programu "Tomasz Lis na żywo". Hanna Lis przez prawie cztery lata zarobiła w TVP ponad 2 mln zł brutto - dowiedział się tabloid.
 • Saoirse Ronan – dziewczyna z tajemnicą
  Już mając trzynaście lat, dowiodła, że ma zadatki na wybitną aktorkę. Ma niezwykłą urodę i potrafi grać postaci skrywające tajemnice. Jak potoczy się kariera Saoirse Ronan?
 • The Chemical Brothers do "Hanny" napisali kompletny soundtrack
  Podobnie jak niedawno Francuzi elektroniczny duet The Chemical Brothers zadebiutował jako twórcy muzyki do filmu.
 • Doskonała Saoirse Ronan jako Hanna
  Reżyser "Pokuty" Joe Wright zamiast kolejnej przestylizowanej ekranizacji oferuje baśniowo piękny thriller. Żegnaj Nikito, teraz nadchodzi Hanna – 16-letnia zabójczyni.
 • Hanna
  Twórca "Dumy i uprzedzenia" oraz "Pokuty" zaprasza do świata killerów i tajnych agentów. "Hanna" to opowieść o nastolatce (w tej roli Saoirse Ronan) wychowanej przez ojca (Eric Bana) na bezwzględną zabójczynię, która ma wyrównać jego rachunki z wysoko postawioną agentką CIA (Cate Blanchett). Thriller Wrighta z gwiazdorską obsadą i energetyczną muzyką The Chemical Brothers od piątku 10 czerwca w polskich kinach.