Prezydent Warszawy otworzyła II linię metra. Dziś przejazd za darmo!
08 marca 2015 "II linia metra w Warszawie rusza o 9.30. Dziś przejazd jest
bezpłatny" - napisała na Twitterze prezydent miasta Hanna
Gronkiewicz-Waltz. I rzeczywiście o godz. 9.30 otworzyła drzwi blokujące dostęp do stacji centralnego odcinka metra i wsiadła do jednego z pociągów.