• W najbliższych konkursach Pucharu Świata w Harrachovie polscy skoczkowie narciarscy wystartują w takim samym składzie jak ostatnio w Vikersund. Do Czech pojadą Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Krzysztof Miętus i Dawid Kubacki.
 • Skoczkowie przegrywają z pogodą. Konkurs znowu przełożony
  Organizatorzy zdecydowali, że przeniesiony z soboty konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w czeskim Harrachovie rozpocznie się o godzinie 14.00. Pierwotnie początek był planowany na 9.30, a później jeszcze trzykrotnie przekładano ten termin.
 • Małysz i spółka dzisiaj nie poskakali
  Z powodu złych warunków atmosferycznych zaplanowany na sobotę konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w czeskim Harrachovie został odwołany i przeniesiony na niedzielny poranek. Zawody mają się rozpocząć o godzinie 9.30.
 • Udane kwalifikacje. Polacy skaczą w Harrachowie
  Wszyscy reprezentanci Polski: Adam Małysz, Kamil Stoch, Marcin Bachleda, Stefan Hula i Krzysztof Miętus wystąpią w czeskim Harrachowie w sobotnim konkursie zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich.
 • Treningi i kwalifikacje zaplanowane na piątek, zostały odwołane
  Z powodu złych warunków atmosferycznych - zbyt silnego wiatru i opadów śniegu, organizatorzy zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w czeskim Harrachovie definitywnie odwołali zaplanowane na piątek treningi i kwalifikacje.
 • Adam Małysz
  W sobotę i niedzielę w Harrachovie zostaną rozegrane dwa indywidualne konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Nie wystartuje w nich Austriak Gregor Schlierenzauer, który jest w słabej formie i będzie trenował w kraju.