• Największe afery taśmowe w polskiej polityce
  Nagrane z ukrycia, czasem za pomocą dyktafonu, innym razem ukrytą kamerą, a bywa że i podsłuchane. Potrafią wywołać burzę w świecie polityki. Począwszy od afery Rywina nagrania wiele razy wstrząsały Polską. Czy tak samo będzie w przypadku nagrań ujawnionych właśnie przez "Wprost"? Oto przypomnienie tych, które powodowały największe zamieszanie.
 • Największe afery taśmowe w polskiej polityce
  Nagrane z ukrycia, czasem za pomocą dyktafonu, innym razem ukrytą kamerą, a bywa że i podsłuchane. Potrafią wywołać burzę w świecie polityki. Począwszy od afery Rywina nagrania wiele razy wstrząsały Polską. Oto przypomnienie tych, które powodowały największe zamieszanie.
 • Afera hazardowa. Nie chcą ujawnić tajnych materiałów
  Prokuratura nie ma prawa ujawniać materiałów CBA ze śledztwa ws. tzw. afery hazardowej, na które biuro nałożyło klauzulę tajności - poinformowała PAP w piątek rzeczniczka warszawskiej prokuratury okręgowej Monika Lewandowska. CBA nie widzi takiej możliwości.
 • Raport z afery hazardowej broni Tuska

  Były szef CBA Mariusz Kamiński swoimi działaniami związanymi z tzw. aferą hazardową chciał zdyskredytować premiera Donalda Tuska - wynika z projektu sprawozdania z prac hazardowej komisji śledczej, który przygotował jej szef Mirosław Sekuła (PO).