• Boss mafii Willem Holleeder przewożony do sądu w eskorcie policji
    Sąd w Amsterdamie skazał w czwartek szefa mafii Willema Holleedera na dożywotni pobyt w więzieniu za udział w pięciu zabójstwach popełnionych przez grupy przestępcze.
  • Jedna z największych corocznych imprez muzycznych w Polsce zmienia nazwę i traci sponsora tytularnego. Z nazwy wypadnie nazwa marki Henineken - podaje serwis wirtualnemedia.pl.
  • Alicja Bachleda-Curuś od kilku lat próbuje zrobić karierę w Stanach Zjednoczonych. Póki co jednak, zamiast ról w hollywoodzkich produkcjach, aktorce udało się dostać angaż w światowej kampanii reklamowej piwa Heineken.
  • Coldplay
    Dziesiąta, jubileuszowa edycja festiwalu Heineken Open'er zaczęła się świetnie – od słonecznej pogody i znakomitego koncertu Coldplay'a. Chris Martin i spółka po raz pierwszy wystąpili w Polsce, zagrali swoje największe hity oraz utwory z nowej, nie wydanej jeszcze płyty i z miejsca zdobyli serca publiczności. Zasłużone brawa zebrali również muzycy z The National oraz nasze Pustki. Oto, jak było!
  • Coldplay
    W czwartek 30 czerwca 2011 wystartuje największy z polskich festiwali – Heineken Open'er Festival. Na jubileuszowej, dziesiątej edycji tej muzycznej imprezy wystąpi blisko 50 zespołów i wykonawców. Ich lista wygląda imponująco: Coldplay, Prince, Pulp, M.I.A... Sprawdź w naszej galerii, kto jeszcze zagra w Gdyni?!