• Anglia zremisowała z Hiszpanią 2:2
  W hitowych meczach towarzyskich piłkarze Anglii zremisowali we wtorek na Wembley z Hiszpanią 2:2 (1:0), natomiast w spotkaniu Włoch z Niemcami w Mediolanie bramki nie padły. Tego dnia grały też Rumunia i Dania - rywale Polski w eliminacjach mistrzostw świata.
 • Pod Mocnym Aniołem
  Czy to wreszcie koniec fatalnych polskich filmów, których nikt nie chce oglądać? Okazuje się, że Polacy wydają coraz więcej pieniędzy na bilety na polskie produkcje.
 • Filmowe hity telewizji 2011
  W minionym roku filmem, który zgromadził przed telewizorami największą publiczność była polska komedia "Ranczo Wilkowyje" wyemitowana przez TVP1. W grupie widzów w przedziale wiekowym 16-49 lat, największą popularnością cieszył się zaś świąteczny klasyk, "Kevin sam w Nowym Jorku" .
 • Hity kontra kity: udane i nietrafione kreacje na czerwonym dywanie
  Otwarcie nowego salonu Pandora zgromadziło wiele gwiazd dużego formatu. Niektóre z nich olśniły nienagannymi kreacjami. Kilka gwiazd zaskoczyło jednak wyjątkowo nietrafionymi stylizacjami. Źle dopasowane do sylwetki, nieadekwatne do okazji… Zobacz hity i kity na czerwonym dywanie tej imprezy!
 • W minionym tygodniu „na salonach” nie zabrakło zarówno olśniewających kreacji, jak i modowych wpadek. Niektóre celebrytki prezentowały najnowsze trendy i dawały przykład, jak najlepiej podkreślić swoje atuty. Inne – odwrotnie: udowadniały, że strój zgodny z trendami to nie zawsze strój udany, lub straszyły kreacjami, które wywołałyby palpitacje u znawców stylu każdej możliwej czasoprzestrzeni. Kto z gwiazd zachwycił, a kto zaliczył wpadkę? Zobacz!
 • Na salony czy do remizy? Oto modowe wpadki i hity minionego tygodnia
  Kreacja godna czarnego łabędzia lub oscarowego dywanu, czy może kwintesencja kiczu i strój godny co najwyżej imprezy w remizie? Rodzime salony oferują całe spektrum stylizacji – od najdoskonalszych do zupełnie tragicznych. A nawet arbiterce stylu nie zawsze uda się kreacja. Tak też było w minionym tygodniu. Kto zabłysnął i zachwycił, a kto przeraził strojem? Zobacz!
 • Modowe wpadki i hity minionego tygodnia
  Miniony tydzień obfitował w imprezy, na których gwiazdy usiłowały zabłysnąć kreacjami. Na czerwonych dywanach zaroiło się od dzieł znanych projektantów, nie zabrakło nie zawsze udanych eksperymentów ze stylem i najświeższymi trendami. Kto zachwycił, a kto poległ? Zobacz!
 • Oto telewizyjne hity na święta. Będzie Kevin?
  Szok! Wszystko wskazuje na to, że w święta bożonarodzeniowe nie zobaczymy, co Kevin "robi sam w domu" lub jak spędza czas "sam w Nowym Jorku". Polsat nie zdecydował się na kolejną emisję przygód Macaulay'a Culkina. Jakie hity czekają nas w święta?
 • Festiwal Artystów w Międzyzdrojach gościł cały zastęp polskich sław. Wystrojone gwiazdy paradowały przed fotoreporterami. Jedne zabłysnęły kreacjami, jak zwykle nie obyło się bez wpadek. Zobacz modowe wpadki i hity!