Oni mają dość Polaków:"Wychodzą nam uszami"
09 listopada 2011Najpierw jeden z posłów stwierdził, że "Polacy robią dobrą robotę", potem przyłączył się do chóru parlamentarzystów, którzy atakują Polaków. To wszystko w holenderskim parlamencie - podało radio RMF FM.