• Nowy wzór paszportu z dewizą "Bóg, Honor, Ojczyzna" / MSWiA
  Każda osoba, która od poniedziałku złoży wniosek o wydanie paszportu, otrzyma dokument przygotowany według nowego wzoru - przypomina MSWiA. Na stronach paszportu znajdą się grafiki przedstawiające m.in. Bitwę Warszawską, Order Virtuti Militari oraz twórców polskiej niepodległości.
 • Honor Play
  Pytanie, czy jest to telefon dla miłośników mobilnej rozgrywki, czy raczej udany model dla każdego, towarzyszyło mi od pierwszego dnia testów. Po trzech tygodniach spędzonych z tym smartfonem odpowiem tak: wszyscy którzy go kupią, będą zadowoleni.
 • Wieś
  - Polska zawsze mogła polegać na chłopach i rolnikach, nigdy nie zawiedli. Polska wieś zachowała to, co w życiu najważniejsze: Bóg, honor i ojczyzna – słychać w spocie opublikowanym przez Kancelarię Premiera w niedzielę z okazji pierwszego ogólnopolskiego święta "Wdzięczni polskiej wsi".
 • George Zhao prezentuje Honora Play
  Chiński producent coraz śmielej poczyna sobie w Europie i w Polsce. W Berlinie w ramach targów IFA, oficjalnie zaprezentowano smartfon stworzony z myślą o graczach, czyli Honor Play. Zapowiedziano też Honora Magic 2 – bezramkowe urządzenie z wysuwanym aparatem do selfie. W rozmowie z nami szef firmy George Zhao zdradza plany firmy na przyszłość, m.in. wprowadzenie do Europy tabletów oraz notebooka Magic Book.
 • Honor 9 Lite - przód
  W końcu – chciało by się powiedzieć. Szefowie chińskiego Honora wzięli sobie do serca głosy użytkowników. Ich nowy telefon, który właśnie wchodzi na polski rynek, jest kompletnie wyposażony, czyli ma moduł NFC, dzięki czemu można go zamienić w kartę płatniczą, oraz działa na najnowszej wersji Androida 8.0 Oreo.
 • Maryla Rodowicz
  Kayah i Kasia Nosowska zrezygnowały z udziału w Opolu w akcie protestu przeciwko cenzurze i wykluczeniom. Maryla Rodowicz początkowo podjęła inną decyzję i postanowiła nie odwoływać swojego jubileuszowego koncertu. Teraz gwiazda zmieniła jednak zdanie i wycofuje się z obchodów swojego Złotego Jubileuszu. I to nie koniec. Do grona nieobecnych dołączają kolejni artyści...
 • Janusz Korwin-Mikke
  Przed stołecznym sądem rejonowym rozpoczął się w piątek proces europosła Janusza Korwin-Mikkego za spoliczkowanie innego europosła Michała Boniego. Na kolejny termin sąd wezwał na rozprawę innych europosłów - świadków tego zdarzenia.
 • Śmierć żony jest dla mężczyzn utratą części siebie
  Dotychczas uważano, że lęk w męskim wydaniu jest niedopuszczalną oznaką słabości, jednak świat się zmienia, normy społeczne również. Naukowcy donoszą, że panowie skrywający emocje pod grubym pancerzem twardziela odchodzą do lamusa. Raporty pokazują, że mężczyźni bywają dużo bardziej wrażliwi niż kobiety i powinni w końcu przestać się tego wstydzić!