• Ślub w "Hotelu 52"
  Ślub to niezwykle piękne wydarzenie, jednakże bywa też stresujące. Co więcej, w hotelu zjawiają się żałobnicy, a panna młoda nie może ich zobaczyć! Jednego dnia personel hotelowy musi się zmierzyć z przygotowaniami do ślubu i pogrzebu. Gościnnie w odcinku wystąpią: Katarzyna Sawczuk, Paweł Pabisiak, Hanna Śleszyńska, Adam Pieczyński, Anna Radwan i Jerzy Schejbal .
 • Hotel 52
  Już dziś "Hotelu 52" Maciej Musiał awansuje ze zmywaka na asystenta kucharza, Andrzej zatopi smutki w alkoholu, Natalia będzie frontmenką w zespole „Funky Trip Foundation”, Sara będzie unikała konsjerża jak ognia, a w restauracji hotelowej odbędzie się nagranie do programu „Gotowanie jest jak seks” .
 • W dzisiejszym odcinku "Hotelu 52"
  W dzisiejszym odcinku "Hotelu 52" pojawi się niecodzienny gość. Piotr Szwedes wcieli się w postać popularnego blogera oceniającego standard hoteli w całej Europie. Dlaczego przywdzieje strój różowego króliczka i kto będzie chciał dokonać na nim zemsty? Tego dowiecie się w dzisiejszym odcinku.
 • W 6. odcinku "Hotel 52"
  Już dziś w "Hotelu 52" kolejna dawka emocji. Natalia zdecyduje się na udział w trasie koncertowej, Marta wybuchnie płaczem na widok pierścionka zaręczynowego, Beata poczuje się zazdrosna o Roberta, Lucy znajdzie nowy, gorący temat do plotek, a cały personel hotelu będzie bardzo poruszony ponowną wizytą Macieja Musiała. Wyjątkowym gościem będzie także Joanna Koroniewska wraz ze swoim kochankiem, który okaże się księdzem!
 • "Hotel 52" do niedawna był jednym z najpopularniejszych seriali Polsatu. Jednak najnowsze badania pokazują, że losy pracowników warszawskiego hotelu ogląda coraz mniej widzów. Czy produkcja utrzyma się na antenie?
 • "Hotel 52"
  Już w dzisiejszym odcinku "Hotelu 52" pojawi się czarujący Filip Bobek. W Hotelu 52 po odejściu Marcina (Antoni Paradowski) brakuje konsjerża. Iwona (Magda Cielecka) umawia się na rozmowę z potencjalnym kandydatem (Filip Bobek). Niewyparzony język Tomasza nie przypadnie do gustu menedżerce hotelu .
 • W 2. odcinku nowej serii serialu "Hotel 52", który już dziś będzie można obejrzeć na antenie Telewizji Polsat, gościnnie wystąpią się dziennikarze z Polsat Sport z Mateuszem Borkiem na czele .
 • Nowy sezon "Hotelu 52"
  Już dziś wieczorem na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje 6. sezon popularnego serialu "Hotel 52". W kolejnych odcinkach widzowie poznają kilka nowych postaci oraz zobaczą, jak potoczą się dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) i jej męża Andrzeja (Marek Bukowski) .
 • Na planie serialu "Hotel 52" zawrzało, gdy jedna z aktorek postawiła poważny zarzut reżyserowi produkcji. Słynąca z kapryśnego charakteru Laura Samojłowicz publicznie oskarżyła Radosława Piwowarskiego o to, iż pracował na planie będąc pod wpływem alkoholu.
 • Marta Grycan wraz z córkami Weroniką i Wiktorią robi wszystko, by zaistnieć w polskim show biznesie. Panie najpierw zrobiły furorę na warszawskich salonach, później zaczęły pojawiać się w programach rozrywkowych i na okładkach kolorowych magazynów, a teraz spróbują swoich sił jako aktorki. Po wakacjach Grycanki pojawią się ponoć w jednym z odcinków serialu „Hotel 52”.