• Łukasz Bąk
  Niemcy i Japończycy mają poważne powody, aby czuć się zaniepokojeni poczynaniami Koreańczyków. I nie doszedłem do tego wniosku po teście luksusowego hyundaia genesisa, oryginalnej kii soul czy limuzyny Optima. Przekonał mnie o tym hyundai i20, z którego dopiero co wysiadłem – mały miejski hatchback. Auto z samego dołu motoryzacyjnej hierarchii.
 • Hyundai i20
  Większy i bardziej przestronny. Zaprojektowany w Niemczech, celuje w przebój Skody, Toyoty i Volkswagena. Wyposażenie? Podgrzewana kierownica, szklany dach czy system automatycznego odparowania szyb. Hyundai wprowadził do Polski nową generację modelu i20 - samochód stawi czoło fabii, polo i innym.
 • Hyundai i20 coupe
  Zaprojektowany w Niemczech. Skoda może go pozazdrościć. Wyposażenie? Podgrzewana kierownica, szklany dach czy system automatycznego odparowania szyb. Hyundai odsłonił najnowszy model - oto i20 coupe.
 • Hyundai i20
  Większy i bardziej przestronny. Zaprojektowany w Niemczech, celuje w przebój Skody. Wyposażenie? Podgrzewana kierownica, szklany dach czy system automatycznego odparowania szyb. Hyundai już buduje nową generację modelu i20 - samochód stawi czoło fabii, polo i innym.
 • Hyundai i20
  Większy i bardziej przestronny. Zaprojektowany w Niemczech, celuje w przebój Skody. Hyundai pochwalił się nad czym w tajemnicy pracowali jego inżynierowie. Wiemy już, jak wygląda nowe wcielenie modelu i20 - samochód stawi czoło fabii, polo i innym.
 • Hyundai i20
  Zaprojektowany w Niemczech, celuje w przebój Skody. Hyundai pochwalił się nad czym w tajemnicy pracowali jego inżynierowie. Wiemy już, jak będzie wyglądać nowe wcielenie modelu i20 - samochód stawi czoło fabii, polo i innym.