• Córka Stinga nie jest już I Blame Coco
  Eliot Sumner, córka Stinga, która od 2005 roku występowała jako I Blame Coco, zrezygnowała z pseudonimu i nagrała nową piosenkę pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem.
 • Red Hot Chili Peppers gwiazdą Impact Fest
  Dziewięć kapel wystąpi podczas Impact Fest. Zdecydowana większość fanów przyjdzie na pewno na Red Hot Chili Peppers.
 • I Blame Coco będzie gwiazdą Impact Festu
  W programie Impact Festu pojawili się kolejni wykonawcy. The Charlatans i The Vaccines oraz I Blame Coco zagrają na scenie Eventim, a Marlon Roudette – na scenie głównej.
 • Natalia Kukulska – córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego
  Peaches Geldof, dotąd modelka, dziennikarka i celebrytka zapowiedziała, iż postanowiła w życiu robić to, co słynny tata, Sir Bob Geldof i już narywa płytę z formacją The Grand Marquee. Ta deklaracja natchnęła nas do przygotowania listy innych dzieci sławnych artystów, które – trzeba przyznać – z różnym skutkiem próbują sił w muzycznym show-biznesie. Oto przedstawiciele drugiego pokolenia na scenie...
 • I Blame Coco
  Największą gwiazdą bydgoskiej imprezy była oczywiście Grace Jones, ale równie wielkie brawa zebrały za świetne występy zespoły Hooverphonic i I Blame Coco. Wokalistka tego ostatniego, a prywatnie córka Stinga – Coco Sumner świętowała w Polsce swoje 21 urodziny, więc bez naszego "Sto lat!" się nie obeszło. Oto fotograficzne wspomnienie pierwszej edycji ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011.
 • Grace Jones – ikona pop-kultury lat 70. i 80.
  Grace Jones, ikona pop-kultury lat 70. i 80. będzie gwiazdą zaplanowanego na sobotę Artpop Festival w Bydgoszczy. Artystka zastąpiła zmarłą niedawno Amy Winehouse, która miała podczas tej imprezy po raz pierwszy wystąpić przed polską publicznością.
 • Grace Jones
  30 lipca wystartuje ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011 – kontynuacja Smooth Festivalu, której największą gwiazdą będzie w tym roku legendarna Grace Jones. Reszta lineupu również wygląda interesująco: belgijscy mistrzowie popowej wersji triphopu Hooverphonic, indierockowy Razorlight oraz I Blame Coco, czyli zespół córki Stinga Coco Sumner. A do tego polskie odkrycie roku – Neo Retros oraz Brodka i Ania Dąbrowska. Warto więc wybrać się do Bydgoszczy. Oto wszystkie gwiazdy ARTPOP Festivalu...
 • Grace Jones największą gwiazdą ARTPOP Festival
  30 lipca w Parku Kultury Myślęcinek w Bydgoszczy odbędzie się ARTPOP Festival. Znamy szczegółowy harmonogram imprezy.
 • I Blame Coco zagra na Artpop Festival
  I Blame Coco, a także Ania Dąbrowska, Neo Retros oraz Sofa dołączają do grona gwiazd Artpop Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011. Impreza odbędzie się 30 lipca.
 • I Blame Coco
  20 marca w warszawskim klubie Stodoła wystąpi I Blame Coco, przed którą publiczność rozgrzeje grupa Sorry Boys. Formacja będzie również supportem podczas nadchodzącej trasy Hey.