• Wykonanie tej piosenki poprawnie to nie lada wyzwanie. Trudności związane z wymagającymi melizmatami nie powstrzymały jednak pasażerki lotu z Los Angeles do Nowego Yorku. A że kobieta nie chciała przestać śpiewać, pasażerowie wymusili na załodze samoloty American Airlines zboczenie z drogi i lądowanie.
 • Nowa kompilacja przebojów Whitney Houston już w listopadzie
  Kompilacja największych przebojów Whtiney Houston trafi do sklepów 13 listopada. Zestaw wzbogacony będzie jednym niepublikowanym dotąd nagraniem.
 • O narodzinach gwiazdy często decyduje czysty przypadek. Ta dziewczyna zaśpiewała w hipermarkecie przy promocji gry karaoke. Jej niesamowite wykonanie przeboju "I will always love you" obejrzało już blisko milion osób na całym świecie. Talentu wokalnego mogą jej pozazdrościć Rihanna i Madonna, ale czy to wystarczy by osiągnęła sukces?
 • Chris Cornell złożył hołd Whitney
  Chris Cornell złożył hołd Whitney Houston, wykonując podczas koncertu przebój "I Will Always Love You".
 • "Whitney Houston była jak dobry kucharz. Nigdy nie przesadzała z przyprawami"
  Piosenką "I Will Always Love You" Whitney Houston wprowadziła melizmaty do muzyki popularnej. Czym właściwie jest melizmat i dlaczego miał wpływ na całą generację piosenkarzy? To figura melodyczna śpiewana na jednej sylabie tekstu.
 • Whitney Houston
  Wiadomość o śmierci Whitney Houston wstrząsnęła światowym przemysłem rozrywkowym. Twórcy serialu "Glee" postanowili złożyć hołd zmarłej piosenkarce. Specjalny odcinek poświęcony jej pamięci zostanie wyemitowany w Stanach Zjednoczonych 14 lutego .