• Znani metroseksualni
       Któż dorówna metroseksualności Davida Beckhama czy Krzysztofa Ibisza… Piękne ciało, ubrane w najmodniejszą odzież i zapach, poruszające się z niemalże kobiecą gracją... Mimo że faceci z pierwszych stron gazet dbają o siebie i nie trudno to zauważyć zakwalifikowanie ich do grupy retro- lub metroseksualnych nie jest prostą sztuką. Przedstawiamy tylko tych gwiazdorów, którzy słyną ze swojej urody, zamiłowania do świata mody i dobrych manier. Zobacz zdjęcia!
 • Dzisiaj pisaliśmy, że Agnieszka Włodarczyk rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem, Jakubem Sićko. A tu kolejna bomba! Najseksowniejszy polski czterdziestolatek też już nie ma pary.
 • Tancerka Edyta Herbuś jest krytykowana za ambicje aktorskie i związek z reżyserem Mariuszem Trelińskim
  Od kilku lat w naszym kraju rytm show-biznesowi nadają portale plotkarskie. Można je lubić albo nie, ale nie uwierzymy nikomu, kto powie, że ani razu tam nie zajrzał. Twórcy tych stron upodobali sobie kilku celebrytów i z nich najchętniej robią sobie przysłowiowe jaja, czyli zwyczajnie się nabijają. Zobacz, kto - i za co - najczęściej pada ofiarą ciętych komentarzy.
 • Krzysztof Ibisz
  Jak wieść niesie, rozmowy w środku stacji Zygmunta Solorza są burzliwe. Tematem budzącym duże emocje jest przyszłość zawodowa Krzysztofa Ibisza. Znany prezenter może zgarnąć cała pulę, albo zostać z niczym...
 • Krzysztof Ibisz/Polsat, Aleksander Majdański
  Jeszcze niedawno wszyscy zachwycali się tym, że prezenterowi starość mu nie grozi. Tymczasem po dawnym wizerunku Krzysztofa Ibisza zostało tylko wspomnieni...
 • Krzysztof Ibisz w serialu Polsatu
  Krzysztof Ibisz z wykształcenia jest aktorem. Coraz częściej pojawia się w serialach. Na przykład w  "Linii życia". Dobrze wygląda?
 • Kasia Cichopek
  To będzie najpiękniejszy weekend tego lata! W płockim amfiteatrze już po raz trzeci odbędzie się Festiwal Piękna. Ponad 100 zjawiskowych dziewcząt z Polski oraz 67 krajów świata ubiegać się będzie o tytuły: Miss Polski, Miss Polski Nastolatek oraz Miss Supranational.
 • Krzysztof Ibisz
  Jeden z tabloidów odkrył w jaki sposób Krzysztof Ibisz będzie chciał odbudować swoją nadwątloną pozycję w show-biznesie. Plan jest dość radykalny, ale może zakończyć się sukcesem.
 • Krzysztof Ibisz
  Nowy sezon serialu "Świat według Kiepskich" przyniesie wiele niespodzianek.
 • Polsat grozi Ibiszowi: Bo wylecisz z pracy!
  Prezenter im starszy, tym lepszy? W tym przypadku ta maksyma chyba się sprawdza. Walka między telewizjami rozgorzała na dobre, a jej ofiarą może stać się właśnie on.