• Body Count
  Grupa Body Count wraz z Ice-T będzie w najbliższych dniach gościć w Polsce. Zespół wystąpi 26 czerwca w warszawskiej Progresji i dzień później w krakowskim klubie Studio.
 • Body Count
  Legendarna grupa wystąpi 26 czerwca w warszawskiej Progresji i dzień później w krakowskim klubie Studio.
 • Body Count zagra na Rock In Summer
  W 2015 roku do koncertowego rozkładu wraca impreza Rock In Summer. W jej ramach 16 czerwca w warszawskim Parku Sowińskiego wystąpi grupa Body Count wraz z Ice-T.
 • Ice-T: Pomyślałem, że zadedykuję ten numer dziewczynom, które przychodzą na koncerty i dają czadu
  Do sieci trafił nowy utwór Body Count, "Bitch In the Pit".
 • Coco i Ice-T
  Właścicielka jednej z najsłynniejszych pup świata może i ma się czym pochwalić, jeśli chodzi o imponujące kształty, ale jej twarz, mimo całkiem młodego wieku, starzeje się w zastraszającym tempie. Zobaczcie, jak wygląda Coco.
 • Eminem niczym naukowiec
  Ice-T jest przekonany, że Eminem podchodzi bardzo naukowo do rapu. Skąd taki pomysł? Muzyk przeprowadził niedawno wywiad z kolegą po fachu na potrzeby filmu "Something From Nothing: The Art of Rap".
 • Coco Austin i Ice-T
  Podczas zabawy w jednym z londyńskich klubów, słynąca z zamiłowania do operacji plastycznych Coco Austin zrobiła duże wrażenie, zwłaszcza na fotoreporterach. W momencie gdy ci robili zdjęcia Coco pokazała nagi biust. Ice-T nie wyglądał na przejętego…
 • Coco
  Naprawdę nazywa się Nicole Natalie Marrow, ma 32 lata i jest córką dwójki aktorów słynnej „Bonanzy”. Swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła już jako 18-letnia dziewczyna. Jej niezwykłą urodę docenił sam Hugh Hefner, który zatrudnił ją do obsługi organizowanych w Willi Playboya imprez. Równo 10 lat temu wyszła za znanego rapera Ice’a T, a ślubowała mu nie tylko miłość, wierność i uczciwość małżeńską... Celebrytka obiecała małżonkowi, że jej niezwykły atut w postaci ogromnej pupy, nigdy nie zmniejszy swoich rozmiarów. Duża pupa nie jest dziełem chirurgów plastycznych, a Coco wytrwale dementuje wszelkie pogłoski o tym, że wszczepiła sobie implanty. Kobieta ma specjalny zestaw ćwiczeń dzięki czemu jej ciało jest w tak doskonałej formie. Gwiazda magazynów dla mężczyzn i królowa Twittera prezentuje swoje zdjęcia. Zobacz galerię!
 • Węgierska stacja radiowa znalazła się na cenzurowanym po wyemitowaniu piosenek rapera Ice-T
  Węgierski Narodowy Urząd ds. Mediów i Informacji (NMHH) wszczął dochodzenie w sprawie Radia Tilos, które na początku grudnia nadało w nieodpowiednim według urzędu czasie antenowym piosenki amerykańskiego rapera Ice-T - pisze w niedzielę agencja AP.