Iga Świątek wycofała się z gry. Jest zmęczona
03 sierpnia 2024Iga Świątek zdobyła brązowy medal igrzysk olimpijskich w Paryżu. Impreza w stolicy Francji wyczerpała fizycznie i psychicznie nasza tenisistkę. Liderka rankingu WTA musi odpocząć. Dlatego postanowiła zrobić sobie wolne. 23-letnie Polka wycofała się turnieju w Toronto.