Fatalna wiadomość dla kibiców Igi Świątek. Polska straciła turniej WTA
13 listopada 2023Niestety w 2024 roku Iga Świątek nie zagra na kortach w Warszaie. W kalendarzu kobiecych turniejów tenisowych WTA nie ma imprezy Polsce. W 2022 i 2023 roku zawody tej rangi odbywały się w stolicy. Zakończenie w Polsce takiego przedsięwzięcia potwierdzili też dotychczasowi organizatorzy.