• Krzysztof Ignaczak
  Krzysztof Ignaczak rozpoczął treningi z drużyną siatkarskiego mistrza Anglii - IBB Polonią Londyn. "Jestem tutaj, aby spopularyzować dyscyplinę. Myślę, że jesteśmy w stanie przekonać Brytyjczyków, żeby ją pokochali" - powiedział PAP były reprezentant Polski.
 • Krzysztof Ignaczak
  Były reprezentant Polski Krzysztof Ignaczak poinformował o zakończeniu siatkarskiej kariery. 38-letni libero ma w dorobku m.in. mistrzostwo świata z 2014 roku, złoty medal mistrzostw Europy z 2009 roku oraz sześć tytułów mistrza kraju.
 • Polscy siatkarze przegrali z Australią 1:3
  Po meczu wyglądali tak, jakby sami nie wierzyli w to, co się stało. Mecz z Australią miał nam dać pewne pierwsze miejsce w grupie, a po przegranej 1:3 podopiecznych Andrei Anastasiego czekać będzie starcie z jedną z siatkarskich potęg. Zobacz przybitych porażką polskich siatkarzy.
 • Krzysztof Ignaczak
  Libero polskiej reprezentacji siatkarzy Krzysztof Ignaczak po zwycięstwie nad Argentyną 3:0 nie ukrywał, że liczy na zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Jak podkreślił, wpadka we wcześniejszym meczu z Bułgarią nie było przejawem jakiekolwiek kryzysu.
 • Krzysztof Ignaczak
  Libero polskiej reprezentacji siatkarzy Krzysztof Ignaczak nie popada w euforię po zwycięstwie nad Włochami 3:1 w inauguracyjnym spotkaniu turnieju olimpijskiego w Londynie. Jak podkreślił, najważniejsze pojedynki dopiero przed nimi.
 • Krzysztof Ignaczak
  W niedzielę 29 lipca polscy siatkarze rozegrają pierwsze spotkanie turnieju olimpijskiego w Londynie. Myślami już jesteśmy przy meczu z Włochami i nie możemy się go doczekać - podkreślił libero Krzysztof Ignaczak.
 • Polacy pokonali USA w finale Ligi Światowej
  Tak oto dzieje się historia polskiej siatkówki. Biało-czerwona reprezentacja po raz pierwszy zwyciężyła w Lidze Światowej. Ale poza samym faktem pokonania wszystkich przeciwników, liczy się fantastyczny styl, jaki zaprezentowali Polacy. Tak w finale walczyli z Amerykanami ci, którzy są teraz głównym kandydatem do złota w Londynie.
 • Ignaczak: Jesteśmy w stanie wygrać z każdym
  Polscy siatkarze po złotym medalu mistrzostw Europy i srebrnym świata w rozpoczynającym się w sobotę we Włoszech mundialu są zaliczani do grona faworytów. "Teraz piszemy nowy rozdział tej książki, zostawiając przeszłość za sobą" - podkreślił Krzysztof Ignaczak.