Tokio 2020. 16-letnia Polka w półfinale na 200 m st. grzbietowym
29 lipca 2021Niespełna 16-letnia pływaczka Laura Bernat pokonała 200 m st. grzbietowym w czasie 2.10,37, co dało jej w eliminacjach 13. miejsce i awans do półfinału olimpijskiej rywalizacji w Tokio.