Tokio 2020. Chinka Yang pierwszą złotą medalistką igrzysk
24 lipca 2021Chinka Qian Yang triumfowała w strzelaniu z karabinu pneumatycznego na dystansie 10 m i została pierwszą mistrzynią igrzysk olimpijskich w Tokio. Srebrny medal wywalczyła Rosjanka Anastazja Gałaszyna, a brązowy Szwajcarka Nina Christen.