• Kobiece okolice intymne
  Jak wynika z najnowszego badania, mimo że Polki uważają, że leczenie infekcji intymnych wymaga konsultacji lekarskiej, większość podejmuje próbę samodzielnego ich wyleczenia.
 • Kobieta w bieliźnie
  Po wakacjach najczęściej wraca się wypoczętym i zrelaksowanym, ale może też przydarzyć się nam nieprzyjemna pamiątka – infekcja intymna, która zburzy całą radość z urlopu. Niestety, bywa też tak, że problem wciąż powraca, pomimo podejmowania prób leczenia. W jaki sposób je leczyć, żeby pozbyć się ich raz na zawsze?
 • Kobieta w bieliźnie
  Już wkrótce wakacje! Wyczekiwane urlopy, czas beztroski na ciepłych plażach i podróżnicze przygody... Warto się przygotować do wakacyjnego szaleństwa, by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, które mogą zepsuć najbardziej wymarzony wyjazd. Jak poskazują wyniki badania ponad połowa Polek doświadczyła kiedykolwiek infekcji intymnej. Co jest tego przyczyną? Nie tylko nieodpowiednia higiena. Wysokie temperatury, długie podróże, czy kąpiele w basenie sprzyjają rozwojowi bakterii i grzybów, więc aby nie wrócić z niechcianą pamiątką wystarczy przestrzegać kilku zasad.
 • Kobieta zasłania okolice intymne
  Grzybica pochwy to wstydliwy, ale częsty problem zdrowotny. Dotyczy głównie kobiet, ale mężczyźni mogą być również nosicielami tej choroby. Dowiedzmy się, czym jest spowodowana grzybica pochwy, jakie są jej objawy i co zrobić, by już nigdy więcej nie wróciła.
 • Zabieg obrzezania jako profilaktyka nowotworu prostaty?
  Zabieg usunięcia napletka może uratować życie wielu panom – dowodzą uczeni. Okazuje się, że obrzezanie zmniejsza ryzyko zachorowania na groźny nowotwór.