• Zabawa w błocie
    Jakie umiejętności powinno opanować dziecko rozpoczynające naukę w szkole? Dziś dzieci idące do szkoły często już czytają, piszą, uczą się języków obcych, a nawet programują. Kiedy pragnie się jak najlepszego startu dla najmłodszych, zdarza się zabrnąć daleko z naszymi ambicjami i wciągnąć w niezdrowy wyścig, zapominając przy tym o podstawach: bliskości, dobrej relacji, naturze i… ruchu!
  • Dzieci
    Już od momentu narodzin dzieci rozpoczynają proces „uczenia się” otaczającej ich rzeczywistości. Jeżeli najmłodsi wykazują widoczne problemy w odbiorze i prawidłowej interpretacji rzeczywiści może oznaczać to występowanie u nich zaburzeń integracji sensorycznej. Jakie zachowanie powinno być ważnym sygnałem oraz w jaki sposób możemy pomóc pociechom?
  • Badanie komórek krwi
    Amelia to córka Malwiny i Dawida Pastalskich, która urodziła się z poszerzonymi komorami mózgowymi, wodogłowiem, stopami skierowanymi do łydek oraz z rozszczepem kręgosłupa. - Była bardzo wiotka - wyjaśnił w "Dzień Dobry TVN" Pastalski. Rodzice postanowili poddać swoją córkę terapii komórkami macierzystymi. Jak poprawił się stan zdrowia dziewczynki?