• Dom
  W pierwszym kwartale 2018 r. odnotowano blisko 11 proc. wzrost ilości oddanych do użytku mieszkań. Deweloperzy budują więcej, a rywalizując o klientów, proponują coraz szerszy wachlarz usług – standardem jest już choćby możliwość wprowadzania modyfikacji w planowanym układzie ścian działowych. Szansą na przewagę konkurencyjną są rozwiązania inteligentne, coraz bardziej popularne wśród Polaków. Inteligentne, czyli jakie?
 • Osiedle
  Automatyczne sterowanie urządzeniami domowymi w inteligentnym domu to już nie wymysł rodem z filmów o przyszłości, a rzeczywistość, którą biorą na poważnie najwięksi gracze z branży technologicznej. Nic dziwnego - te budynki to obietnica nie tylko bezpieczeństwa i wygody, ale także oszczędności dla właścicieli. WIększość tych rozwiązań opiera się na komunikacji internetowej. Co jednak, gdy sieć przestanie działać?
 • Koniec z wysokimi rachunkami za prąd. Zobacz, ile możesz zaoszczędzić
  Wysokie rachunki za prąd czy ogrzewanie wielu z nas przyprawiają o ból głowy. - Dość! - mówi coraz więcej Polaków i decyduje się na rozwiązania, dzięki którym oszczędzają. Radzimy, jak to zrobić.
 • Inteligentny dom
  Podgrzanie oblodzonych rynien, zamówienie biletów do kina czy np. wyprowadzenie psa - takie zadania możemy zaplanować automatycznie. I choć elektroniczne instalacje to wciąż w Polsce luksusowe gadżety, to jednak liczba ich zastosowań lawinowo rośnie. Możemy już nie tylko podglądać, czy np. ogrodnik nie buszuje w lodówce.