Demonstracja siły Iranu. Wystrzelili 14 rakiet
28 czerwca 2011 Irańska Gwardia Rewolucyjna wystrzeliła we wtorek 14 rakiet o różnym zasięgu w ramach drugiego dnia ćwiczeń wojskowych mających pokazać siłę Republiki Islamskiej jej wrogom w Izraelu i Waszyngtonie - pisze Reuters.