• 10. "Iron Man 3" – 1,215 miliarda dolarów
  Ledwie trzy tygodnie po premierze, superprodukcja "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" stała się czwartą najbardziej dochodową w historii. Siódma część sagi zarobiła już 1,535 miliarda dolarów, a ta kwota z pewnością jeszcze wzrośnie, gdy dzieło J.J. Abramsa wejdzie do kin w Chinach (to drugi, co do wielkości, rynek świata). Oto, jak obecnie przedstawia się pierwsza dziesiątka globalnego zestawienia najbardziej kasowych filmów wszech czasów.
 • 1. "Avatar" – 2,78 miliarda dolarów
  "Jurassic World" idzie przez światowe kina jak burza. Dzieło Colina Trevorrowa przegoniło właśnie w globalnym box office wszech czasów "Avengersów", strącając superbohaterów z trzeciej pozycji na podium. Oto najnowsza lista 10 najbardziej dochodowych filmów w historii.
 • Gwyneth Paltrow śpiewa "Happy" Pharrella Williamsa
  Z okazji 100. odcinka serialu "Glee" Gwyneth Paltrow zaprezentowała własną wersję przeboju Pharrella Williamsa.
 • Najbardziej szalona fryzura:
  Redakcja miesięcznika "Total Film" przygotowała alternatywną listę zwycięzców ostatnich miesięcy. Dziennikarze magazynu postanowili zignorować najlepsze aktorstwo, reżyserię, scenariusz i inne typowe dla prestiżowych nagród kategorie. Postawili za to na... najbardziej szaloną fryzurę, najlepszy epizod, najlepszego aktora zwierzęcego, największą demolkę, najlepszą bijatykę, skok na granicy życia i śmierci, złoczyńcę budzącego największą sympatię oraz najbardziej imponujące wulgaryzmy. Rywalizacja była ostra. Poniżej przedstawiamy nominowanych oraz zwycięzców tego niecodziennego plebiscytu.
 • 1. "Iron Man 3" – 1,215 miliarda dolarów
  Na czele światowego box office'u znów stanął Iron Man w osobie Roberta Downeya Jr. Przed rokiem razem z kilkoma jeszcze superbohaterami w produkcji "Avengers", teraz już sam – w trzeciej części przygód "człowieka z żelaza". Po raz drugi z rzędu również najbardziej kasowym filmem roku na świecie stała się ekranizacja komiksu. Oto 15 największych przebojów ostatnich 12 miesięcy.
 • 1. "Człowiek ze stali
  Google opublikowało listę filmów, które były szukane najczęściej przez użytkowników najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki internetowej. Oto dziesięć hitów roku 2013:
 • Gwyneth Paltrow
  Gwyneth Paltrow jest laureatką Oscara, cenioną i kasową aktorką, miłośniczką zdrowego trybu życia, eko-mamą i żoną, wreszcie ikoną mody oraz muzą projektantów. A jednak potrafi zachować się jak najprawdziwsza w świecie blondynka. Szczególnie, gdy otwiera usta... Oto 10 najgłupszych wypowiedzi amerykańskiej supergwiazdy. Tak niemądrych, że z miejsca poprawiają czytelnikowi humor:)
 • Minionki zdeklasowały "Nędzników"
  Animowany przebój "Minionki rozrabiają" uzyskał status najlepiej zarabiającej produkcji 2013 roku w Wielkiej Brytanii. Wyprzedził wysokobudżetowe hity "Iron Man 3" i "Człowiek ze stali".
 • Gwyneth Paltrow woli być modelką
  Odkąd Gwyneth Paltrow jest mamą, woli pozować do zdjęć, niż wyjeżdżać na długo na plan zdjęciowy.
 • Iron Man lepszy od Transformersów
  "Iron Man 3" został 5. najlepiej zarabiającym filmem na świecie.