• Monika Olejnik i Olga Kurylenko
  Podczas uroczystej gali „Ludzie Wolności”, Monika Olejnik zaprezentowała się w sukience Isabel Marant, do której dobrała szpilki Domu Mody Christian Louboutin oraz torebkę Valentino. Cała stylizacja kosztuje ponad 12 000 zł. Identyczną sukienkę Isabel Marant na galę Elle Style Awards wybrała Olga Kurylenko – znana aktorka, która zasłynęła rolą w jednej z części przygód Jamesa Bonda. Wszystkie elementy stylizacji Moniki Olejnik są dostępne w salonie Moliera 2 oraz w butiku online – http://www.moliera2.com.
 • Audrey Tautou
  Skąd bierze się ich stylowy wygląd i, wciąż aktualny, tytuł ikon dobrego smaku? Słowem: co one w sobie mają? Oto sekret słynnego szyku Francuzek – sekret, który tkwi w odpowiednim ubraniu, jak również pod nim…
 • Polki w pokazie kolekcji Isabel Marant na sezon jesień/zima 2012/2013
  W pokazie kolekcji słynnej marki na sezon jesień/zima 2012/2013 wzięły udział Zuzanna Bijoch, Anja Rubik i Kasia Struss. Która prezentowała się najlepiej?
 • Joanna Horodyńska na premierze kolekcji Mohito
  Obecnie w trendach rządzi kryzys i kompromis między modą wysoką a tą z sieciówek. Z kolei w modzie przyszłości będzie królował komfort. „Dla mnie to nie był temat” – komentuje stylistka szaleństwo na punkcie stylu Kate Middleton. Joanna Horodyńska ocenia, co się zdarzyło i zdarzy w świecie mody.