• Isis Gee
  Tamara Gee, dawniej Isis, była popularna w Polsce 10 lat temu. W 2007 roku wystąpiła w szóstej edycji "Tańca z gwiazdami", a w 2008 roku reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji. Czym się teraz zajmuje?
 • Tamara Gee
  Artystka, która w Polsce stała się znana dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami" w 2008 roku, dziś występuje na scenie jako Tamara Gee. Jednak nie tylko to się u niej zmieniło... Trudno powiedzieć, ile zabiegów przeszła, że tak teraz wygląda...
 • Elżbieta Dmoch
  Przy ich przebojach bawiła się kiedyś cała Polska. Potem zniknęli ze sceny. Kto dziś jeszcze pamięta tamtych idoli? Zapraszamy na sentymentalną, muzyczną podróż do przeszłości.
 • Isis Gee
  To się nazywa udany powrót! Isis Gee, która klika lat temu niemalże znikąd pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami, a chwilę później reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji, by zaraz zniknąć na bardzo długo, właśnie znowu zawitała do polskiego show-biznesu i stała się bohaterką newsów w większości portali. Dlaczego? Bo na otwarciu klubu sportowego, które uświetniła swoim występem, zaprezentowała się w wyjątkowo tandetnej kreacji, a w dodatku zmieniła... twarz. Zobaczcie zdjęcia.