• Zuzanna Bijoch, Katarzyna Sowińska i Karolina Gruszka
  Polska to ich miejsce urodzenia, ale sukcesy zawodowe, które osiągnęły, wykraczają daleko poza jej granice. Zobaczcie kobiety, które swoimi osiągnięciami rozsławiają nasz kraj na całym świecie.
 • Izabella Miko i mitsubishi i-MiEV
  Izabella Miko, polsko-amerykańska gwiazda filmowa, znana jest również jako entuzjastka ekologii. M.in. korzysta ona na co dzień z elektrycznego auta Mitsubishi i-MIEV.
 • Izabela Miko i Weronika Rosati na przedoscarowej imprezie w Hollywood
  Iza Miko i Weronika Rosati nie pojawią się wprawdzie na oscarowej gali, ale tuż przed nią brały udział w jednej z imprez poprzedzających ceremonię rozdania najważniejszych nagród filmowych. Obie prezentowały się doskonale na czerwonym dywanie. Po prostu: one wiedzą, jak błyszczeć w świetle fleszy!
 • Zwyciężczyni konkursu Miss Supranational 2010 Karina Pinilla Corro
  Festiwal Piękna w Płocku zaiste cieszył oko. Oprócz wyborów Miss Polski odbyły się również konkursy Miss Nastolatek i Miss Supranational. Ta ostatnia rywalizacja zgromadziła egzotyczne piękności z całego globu. Zwyciężczynią, która pokonała 72 finalistki z całego świata, została 25-letnia reprezentantka Panamy, Karina Pinilla Corro. Tytuł pierwszej wicemiss Supranational 2010 powędrował do Czeszki Hany Verny, drugiej - do Słowenki Sandry Marinović. Trzecią wicemis została Peruwianka Claudia Villafuerte, a czwartą - reprezentantka Tajlandii Maythavee Buraparing. Oprócz tego przyznano rozliczne nagrody specjalne. Nagrodzono m.in. Polkę Annę Jamróz, która została Miss Supranational Europy. Galę poprowadzili Izabela Miko i Tomasz Kammel. Zobacz zdjęcia!
 • Izabela Miko przymierza kreacje Macieja Zienia
  Piękna Iza Miko pragnie być gwiazdą o międzynarodowym znaczeniu i iście amerykańskim stylu. Ma poprowadzić galę Wybory Miss Polski, postanowiła więc ubrać się u jednego z najlepszych projektantów. Zobacz, jak przebiera się w kreacje przygotowane specjalnie dla niej!