• Izabella Miko
  Iza Miko od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Aktorka chętnie korzysta z każdej okazji do odwiedzenia Polski choć jak twierdzi, w ostatnim czasie coraz częściej się za nią wstydzi.
 • Iza Miko
  Hollywodzka aktorka polskiego pochodzenia dołączyła do obsady sztuki „Dwie połówki pomarańczy”. Najbliższe przedstawienia z udziałem gwiazdy odbędą się w warszawskim Teatrze Capitol 26 grudnia oraz 4 stycznia.
 • Billy Idol przedstawia nowy album i teledysk z Izabellą Miko
  Legendarny rockman wrócił z premierowym albumem i nowym klipem, a w nim – niespodzianka! Główną rolę w teledysku Billy'ego Idola zagrała polska aktorka Izabella Miko.
 • Iza Miko w filmie "Step Up: All In"
  "Step Up: All In" jest jak spotkanie na szczycie – gwiazdy wszystkich poprzednich części serii wracają na parkiet. Oczywiście po to, by stoczyć w świetle reflektorów taneczne pojedynki. Jest wśród nich również wykreowana na lalkę Barbie Izabella Miko.
 • Iza Miko na premierze filmu "Make Your Move" w Los Angeles
  "Make Your Move" to najnowszy film, w którym Iza Miko zagrała jedną z głównych ról. W Los Angeles odbyła się premiera tanecznej produkcji. Było to pierwsze publiczne wyjście polskiej aktorki od czasu tragicznej śmierci jej partnera.
 • Izabella Miko
  Jakiś czas temu, w jedynym z wywiadów, aktorka powiedziała, że jej nieskazitelnie gładka twarz to zasługa niezwykłego specyfiku, którego używa - olejku pozyskiwanego z odchodów osła... Czy to możliwe, że gwiazda przesadziła z jego aplikacją i dlatego jej twarz wygląda na nieruchomą...?
 • Aktorka Izabella Miko podróżuje w Polsce elektrycznym Mitsubishi i-MiEV
  Ma fioła na punkcie zakręcania wody, segregacji śmieci i wszystkiego co jest ekologiczne. Teraz Iza Miko w Polsce wspólnie z Mitsubishi elektryzuje serca kierowców…
 • Izabella Miko, która pracuje w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych, ma na swoim koncie role w 30 filmach
  Izabella Miko, popularna polska aktorka i producentka filmowa wybrana przez magazyn Maxim jedną ze 100 najseksowniejszych kobiet świata, odebrała kluczyki do elektrycznie napędzanego Mitsubishi i-MiEV. Samochód, który został użyczony przez polski oddział Mitsubishi przez najbliższy rok posłuży fundacji EKOMIKO, która ma na celu promowanie ekologicznych zachowań i produktów. "Samochód o napędzie elektrycznym, który nie emituje CO2 ani innych szkodliwych substancji podczas jazdy idealnie odpowiada potrzebom naszej fundacji i moim przekonaniom." - mówi Izabella Miko. "Bardzo dbamy o to, by wszystkie używane przez nas produkty od papieru i ekotoreb przez ekologiczne gatunki kawy aż do sprzętu biurowego i elektronicznego oraz pojazdów były przyjazne środowisku. Dlatego tak bardzo cieszę się z bezemisyjnego Mitsubishi i-MiEV i mogę zapewnić, że podczas mych pobytów w Polsce nie wsiądę do innego pojazdu." - deklaruje Miko.
 • Izabella Miko
  W Los Angeles odbyła się premiera najnowszego filmu o przygodach Kermita i spółki. W "The Muppets" ulubieńcy dużych i małych dzieciaków ratują swój teatr przed magnatem przemysłu naftowego. Tak się bowiem pechowo złożyło, że zbudowano go na wielkich złożach ropy. Na ekranie Muppety mówią głosami gwiazd, m.in. Amy Adams, Chrisa Coopera, Jacka Blacka, Billy'ego Crystala i Emily Blunt. Na uroczystym pokazie też sław świata filmu zabraknąć nie mogło, lecz i tak najważniejsi byli oni: Miss Piggy, Kermit, Zwierzak i Gonzo. W polskich kinach "The Muppets" zagoszczą 27 stycznia 2012 roku.
 • Iza Miko zagra ciężarną Niemkę
  Iza Miko ma dobrą passę. Nasza reprezentantka w Hollywood właśnie dostała nową rolę. Jej parterem będzie Joel Moor, amerykański gwiazdor znany ze słynnego filmu "Avatar".