• Premiera filmu "Ja teraz kłamię"
    "Ja teraz kłamię" opowiada o prawdzie, jednocześnie pokazując totalną fikcję. Zależało mi na stworzeniu świata bajki, ale takiej, która będzie wiarygodna dla widzów - powiedział reżyser Paweł Borowski podczas premiery filmu, która odbyła się we wtorek w stołecznym kinie Kinoteka.
  • Robert Więkiewicz
    W swojej karierze Robert Więckiewicz stworzył wiele ciekawych kreacji i wydawać by się mogło, że jako zawodowy aktor jest w stanie oszukać każdego. Dlatego właśnie producenci filmu "Ja teraz kłamię!" znaleźli mu godnego przeciwnika. Wariograf.
  • "Ja teraz kłamię" w kinach od 28 czerwca. fot. Olaf Tryzna
    Plejada polskich gwiazd na zdjęciach z filmu "Ja teraz kłamię". "Ja teraz kłamię" – nowy film Pawła Borowskiego, twórcy  obrazu "Zero" w kinach od 28 czerwca. Film został wyprodukowany przez Opus Film – firmę odpowiedzialną za największe międzynarodowe sukcesy polskiego kina ostatnich lat: nagrodzoną w Cannes "Zimną wojnę" oraz uhonorowaną Oscarem "Idę". W nieoczywistych rolach w filmie wystąpiła śmietanka aktorska z najwyższej półki, w tym: Maja Ostaszewska, Joanna Kulig, Robert Więckiewicz, Adam Woronowicz, Agata Buzek, Marian Dziędziel, Jacek Poniedziałek, Paulina Walendziak, Rafał Maćkowiak i wielu innych.