• "Ja to mam szczęście" to nowy serial komediowy, który zastąpił na antenie Dwójki popularny "Rodzinka.pl". Niestety produkcja nie zaskarbiła sobie takiej sympatii widzów, jak jej poprzednik. Czyżby Małgorzata Kożuchowska w roli matki trójki dzieci wypadała bardziej wiarygodnie niż Kinga Preis?
 • Wraz z wiosennymi ramówkami, największe polskie stacje telewizyjne wprowadziły nowe seriale. Niektóre historie od razu spodobały się widzom, inne nie zdołały zaskarbić sobie ich sympatii. Najbardziej popularną serialową nowością okazał się "Komisarz Alex", najsłabsze wyniki notuje zaś "Aida".
 • "Ja to mam szczęście"
  Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach i trójka dzieciaków, tak w skrócie można opisać bohaterów nowego serialu TVP2 "Ja to mam szczęście". Perypetie sympatycznej rodziny Polaków najczęściej toczą się w kuchni.
 • Tomasz Karolak to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, którego nazwisko jest gwarancją wysokiej oglądalności. Aktualnie możemy oglądać go w aż trzech serialach, powstaje jednak pytanie, czy pojawiająca się w tylu produkcjach jednocześnie, wyrazista osobowość Tomasza Karolaka nie znudzi się widzom?
 • Już od 7 marca, w każdą środę, o godz. 20.45 Dwójka zaprosi widzów na premierowe odcinki nowego serialu "Ja to mam szczęście" z Kingą Preis i Jackiem Braciakiem w rolach głównych. Produkcja w najbliższych miesiącach zastąpi popularny serial "Rodzinka.pl".
 • Aida
  Wiosną stacja TVP2 będzie zdecydowanie bardziej rozrywkową odsłoną Telewizji Polskiej. Podczas, gdy TVP1 skupi się na Teatrze Telewizji i pasmach filmów dokumentalnych, Dwójka zaprezentuje ramówkę pełną gwiazd. Na małym ekranie widzowie zobaczą m.in. Sonię Bohosiewicz, Edytę Górniak, Huberta Urbańskiego i Kingę Preis .
 • Jacek Braciak
  Jacek Braciak wciela się w jedną z głównych ról w nowym serialu TVP "Ja to mam szczęście". Jak dogaduje się na planie z Kingą Preis? Czy dobrze pracuje mu się z dziecięcymi aktorami? Jak ocenia scenariusz nowej produkcji? Na te, oraz wiele innych pytań, aktor udzielił odpowiedzi w rozmowie z Pap Life.
 • Kinga Preis rozbija każdą "ciemność"
  Rolą Wandy Sochy w filmie "W ciemności" Agnieszki Holland, Kinga Preis udowodniła, że jest najciekawszą aktorką filmową swojego pokolenia. Nie ma zadania, któremu mu nie sprostała.
 • TVP szuka chętnych do ról w nowym serialu
  Twórcy popularnego serialu Dwójki "rodzinka.pl" poszukują dziewczynek między 5 a 15 rokiem życia do nowego serialu "Ja to mam szczęście". W głównych rolach zagrają Kinga Preis i Jacek Braciak.