• Jagna Marczułajtis
  Była sportsmenka, a obecnie posłanka PO wyznała w rozmowie z "Super Expressem", że przeszła przez piekło depresji i niewiele brakowało do tego, by w jej życiu rozegrała się prawdziwa tragedia. 
 • Karolina Elbanowska
  Podczas głosowania w sprawie zniesienia obowiązku szkolnego dla sześciolatków w Sejmie pojawiła się Karolina Elbanowska. Przeciwniczka obowiązujących w tej kwestii przepisów "spóźniła się na obrady i usiadła na miejscu prezydenta", napisała na Twitterze posłanka Jagna Marczułajtis.
 • Kraków Rynek Główny
  Czy rezygnacja Jagny Marczułajtis z szefowej komitetu przygotowującego igrzyska w Krakowie oznacza koniec tego pomysłu? Część polityków twierdzi, że olimpiada musi się odbyć, natomiast zarówno Solidarna Polska, jakt eż doradca prezydenta uważają, że to "śmieszny pomysł".
 • Jagna Marczułajtis
  Jagna Marczułajtis rezygnuje z kierowania stowarzyszeniem, mającym wywalczyć zimowe igrzyska dla Krakowa. Posłanka PO, w specjalnym oświadczeniu, twierdzi, że odchodzi przez ataki na nią i jej męża.
 • Jagna Marczułajtis
  Krakowski rynek oraz góralska parzenica znalazły się na olimpijskim logo Krakowa. Miasto zgłaszające się do roli gospodarza zimowych igrzysk w 2022 roku zaprezentowało swój logotyp.
 • Młotek sędziowski
  Sąd Rejonowy w Zakopanem uniewinnił trenera kadry snowboardzistów Pawła Dawidka, którego olimpijka, a obecnie posłanka PO Jagna Marczułajtis-Walczak, pozwała o zniesławienie. Marczułajtis-Walczak zapowiedziała, że odwoła się od wyroku.
 • Narciarz
  Politycy PO chcą powołać drużynę snowboardowo-narciarską. Parlamentarzyści, którzy załapią się do sejmowej ekipy będą startować w międzyparlamentarnych zawodach organizowanych we włoskich Alpach.
 • Jagna Marczułajtis i Krzysztof Hulboj
  Na półmetku "Tańca z Gwiazdami" z programu odpadła posłanka Jagna Marczułajtis. Pierwsze miejsce zajęli Bill i Janja, drugie – Kasia i Rafał, trzecie – Kacper i Ania. Ale najpierw widzowie zobaczyli promocyjny filmik i popis taneczny Nataszy Urbańskiej. Podobno promocja musicalu "Pola Negri" Józefowicza była warunkiem występu pary w "Tańcu...". Pary również tańczyły do przebojów w stylu retro, żeby pasowało do Poli Negri. Pavlović miała w uszach dwa gigantyczne odwrócone czarne krzyże. Chyba udzieliło jej się od Nergala...
 • Uczestnicy 13 edycji
  Trzynasta edycja najpopularniejszego tanecznego show rusza już 4 września. Jej gwiazdy po raz pierwszy pokazały się na parkiecie. Póki co, tylko dziennikarzom i zaproszonym gościom. Oto 14 par, które tej jesieni walczyć będą o Kryształową Kulę "TzG"...