• Monika Głodek, Robert Janowski
  Robert Janowski, jako wieloletni gospodarz show "Jaka to melodia", ma bardzo silną pozycję w TVP. Prezenter postanowił ponoć wykorzystać ten fakt, by załatwić pracę swojej żonie.
 • Muzyczny program prowadzony przez Roberta Janowskiego, jest jedną z najdłużej emitowanych audycji w polskiej telewizji, mimo to, cieszy się niesłabnącą sympatia widzów.
 • 2 lutego o godz. 18.15 (1 część) i 9 lutego o godz. 18.20 (2 część) TVP1 wyemituje koncert jubileuszowy z okazji 15-lecia programu „Jaka to melodia?”. Gospodarzem spotkania w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie będzie Robert Janowski .
 • Robert Janowski po dłuższej przerwie powraca na serialowy plan. Gospodarza programu "Jaka to melodia?" wystąpi gościnnie w nowym sezonie "Życia nad rozlewiskiem".
 • Najpopularniejsze rozrywowe show telewizyjne
  "X Factor" i "Must be the music" to jedne z najbardziej spektakularnych i kosztownych show w polskiej telewizji. Pomimo ogromnego nakładu finansowego, słynnych celebrytów i intensywnej promocji, programy te wciąż przegrywają walkę o widza z od lat istniejącymi na antenie "Jaka to melodia?" i "Familiada".
 • Alicja Bachleda-Curuś w "Jaka to melodia"
  Polskie gwiazdy o góralskich korzeniach razem zawalczą śpiewająco o pieniądze! Piękna Alicja Bachleda – Curuś, kolega po fachu i ekranowy partner Michał Żebrowski i jej krajan, z krwi i kości góral Sebastian Karpiel – Bułecka! Jaką strategię obiorą? Aktorzy kontra piosenkarz, czy lojalnie koalicję stworzą w grze górale? A może nastawią się na samotną walkę? Odpowiedź już w świątecznym odcinku programu "Jaka to melodia".
 • Maryla Rodowicz, Robert Janowski i Agata Passent w specjalnym wydaniu "Jaka to melodia?"
  "Niech żyje bal", "Małgośka", "Uciekaj moje serce", "Czy te oczy mogą kłamać" - to tylko część piosenek, które usłyszymy w specjalnym odcinku teleturnieju "Jaka to melodia?" (13.03), poświęconego twórczości Agnieszki Osieckiej. Tym razem w roli graczy zobaczymy: wokalistkę Marylę Rodowicz, autora tekstów Jacka Cygana i córkę poetki - Agatę Passent.