• David Cameron dokształca Baracka Obamę
  David Cameron postanowił dokształcić głowy najpotężniejszych państw na świecie, w tym Baracka Obamę, Angelę Merkel i Władimira Putina w zakresie brytyjskiej muzyki rozrywkowej.
 • Jake Bugg przedstawia klip do nowej wersji piosenki "Broken"
  Jake Bugg opublikował teledysk do nowej wersji piosenki "Broken". Utwór pochodzący z debiutanckiej płyty wokalisty doczekał się nowej obróbki w wykonaniu Ricka Rubina. "Nie wiedziałem, że jest aż tak uznanym producentem" – opowiadał wcześniej Bugg. – "Po prostu poznałem faceta i okazało się, że się świetnie dogadujemy".
 • Jake Bugg jesienią wystąpi w Polsce
  "To przyszłość muzyki" – powiedział o twórczości Jake'a Bugga, Noel Gallagher. Młodym muzykiem zachwycali się już Lily Allen, Elton John, Damon Albarn oraz członkowie Coldplay czy Snow Patrol. 19-latek okrzyknięty brytyjskim odkryciem ostatnich miesięcy wystąpi 30 listopada w warszawskim Palladium .
 • Jake Bugg to 18-letnia sensacja
  Jake Bugg ma zaledwie 18 lat, talent i... sławę, bo jego debiutancki album trafił od razu na szczyt brytyjskiej listy sprzedaży. Porównywany do Dylana - ze względu na bardzo podobny tembr głosu i sposób śpiewania oraz utrzymane w tym samym stylu piosenki - nastoletni bard z Nottingham ma już na koncie nominację do Brit Awards, a po swojej stronie zachwyconych krytyków muzycznych. Czy to wystarczy by stać się nową legendą?
 • Jake Bugg mówi o sobie, że jest 30-latkiem w ciele nastolatka
  18-letni bard, nominowany do Brit Awards Jake Bugg, mówi o sobie, że jest 30-latkiem w ciele nastolatka i że za gitarę chwycił dzięki kreskówce "Simpsons".
 • Nędznicy dalej rządząna Wyspach
  Ścieżka dźwiękowa do filmu "Les Misérables: Nędznicy" jest ciągle najlepiej sprzedającym się krążkiem w Wielkiej Brytanii.
 • Jake Bugg debiutuje na szczycie UK Charts
  Jake Bugg zdobył szczyt UK Charts ze swym debiutanckim, imiennym albumem. Młody wokalista okazał się lepszy od Leony Lewis i Mumford & Sons.