• Złodziej samochodów
  Nie ma znaczenia, czy to tani samochód miejski, czy luksusowa limuzyna za miliony złotych, czy... koparka - przestępcy mają sposoby na kradzież wszystkiego co ma koła i silnik. Jednak okazuje się, że kierowcy co raz częściej zastawiają pułapki na przestępców. Oto NOWA lista marek i modeli samochodów, które Polacy zabezpieczają w obawie przed złodziejami.
 • Jakie samochody kradną złodzieje? Nowe dane za 2014
  Dziennik.pl dotarł do danych Komendy Głównej Policji dotyczących 20 najczęściej kradzionych samochodów w całej Polsce w 2014 roku. Kierowcy nad Wisłą przez złodziejski proceder stracili ponad 14 tysięcy aut. Ile samochodów odzyskała policja? Gdzie podziały się te bezpowrotnie utracone? Zobacz, jakie modele i marki są teraz przebojem wśród przestępców.
 • Złodziej przy samochodzie
  Więcej samochodów ginie w Warszawie. Z więzień wychodzą specjaliści w tej dziedzinie. Odżywają rodzinne złodziejskie interesy. Dziennik.pl publikuje najnowsze dane o modelach najczęściej kradzionych w stolicy.
 • Zobacz, jakie samochody kradną złodzieje w Warszawie
  Złe wieści dla kierowców w Warszawie! Ze statystyk policji wynika, że w stolicy wzrosła kradzież samochodów. Mundurowi mówią o tzw. "warszawskiej szkole złodziei". Przestępcy wychodzą  na wolność i kradną auta zupełnie inne niż na terenie całej Polski.
 • Jakie samochody kradną złodzieje?
  Dziennik.pl dotarł do danych Komendy Głównej Policji dotyczących kradzieży samochodów w całej Polsce od początku 2014 roku. Kierowcy nad Wisłą przez złodziejski proceder stracili ponad 10 tysięcy aut. Ile samochodów odzyskała policja? A jak wygląda popularność aut wśród złodziei według danych Warty? Jak się dowiedzieliśmy, ubezpieczyciel w okresie od stycznia do końca września 2014 roku odnotował wzrost kradzieży samochodów z segmentu SUV. Zobacz, jakie modele i marki są teraz przebojem wśród bandytów.