• Show "The Voice of Poland" wiosną powróci na antenę TVP2 w zupełnie odmienionym składzie. Producenci postanowili odświeżyć program wymieniając zarówno prowadzących, jak i jurorów.
 • Ola Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach niechętnie wypowiadają się w mediach na temat swojego życia prywatnego. Tego samego nie można jednak powiedzieć o rodzicach Oli. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy, od pewnego czasu publicznie dopominają się o wnuki.
 • Ola Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach niechętnie wypowiadają się w mediach na temat swojego życia prywatnego. Tego samego nie można jednak powiedzieć o rodzicach Oli. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy, od pewnego czasu publicznie dopominają się o wnuki.
 • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach są świeżo upieczonym małżeństwem któremu niestety nie dane jest cieszyć się sobą. Mąż córki byłego prezydenta jest bowiem zapracowanym muzykiem, którego często nie ma w domu. Kuba zapewnia jednak, że nie ma z tego powodu wyrzutów sumienia.
 • Od czasu głośnego ślubu Oli Kwaśniewskiej i Jakuba Badacha minął ponad miesiąc, para dotychczas jednak nie zdecydowała się na publiczne wspomnienia z tego dnia. Milczenie w końcu przełamała Ola, która w rozmowie z dziennikarką opowiedziała, jak bardzo przytłoczyło ją powszechne zainteresowanie tym wydarzeniem.
 • Ich ślub był towarzyskim wydarzeniem roku. Teraz, gdy opadły emocje związane z ceremonią i weselem, przyszedł czas na doniesienia dotyczące podróży poślubnej. Najświeższe plotki głoszą, że Ola Kwaśniewska i Kuba Badach zamierzają relaksować się w egzotycznej Kenii.
 • Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Jakuba Badacha zdominował w ostatnich dniach rodzime media. Tabloidy spekulowały na temat szczegółów uroczystości, sami zainteresowani zaś konsekwentnie milczeli. Jednak zaraz po ceremonii para zdecydowała się opowiedzieć o swoim związku i o kulisach najbardziej medialnego ślubu w Polsce .
 • Tajemnice ślubu Oli Kwaśniewskiej
  Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Jakuba Badacha to jedno z największych, towarzyskich wydarzeń tego roku. Ilu i jakich zaproszono gości? Gdzie odbędzie się ceremonia? Kto zaprojektuje suknię panny młodej? Poznaj tajemnice tej najbardziej wyczekiwanej przez polskie media uroczystości.
 • Goście na ślubie Oli Kwaśniewskiej
  Ślub Oli Kwaśniewskiej i Jakuba Badacha już za dwa dni. Młodzi z pewnością gorączkowo przygotowują się do uroczystości, która będzie ważnym wydarzeniem, również towarzyskim. Jak podaje tabloid, wśród 400 zaproszonych osób, nie zabraknie znanych twarzy.
 • Ola Kwaśniewska, córka byłego prezydenta Polski, już niebawem wstąpi w związek małżeński z muzykiem, Jakubem Badachem. Jak zapewnia jeden z tabloidów, para podchodzi do swojego związku bardzo racjonalnie, czego dowodem ma być fakt, iż oboje zgodzili się podpisać intercyzę.