• "Dla ciebie wszystko" – najnowsze "dziecko" Sparksa debiutuje na DVD
  Takich filmów w Hollywood powstaje na pęczki. Między innymi dlatego, że branża filmowa upodobała sobie ekranizowanie prozy Nicholasa Sparksa, autora poczytnych powieścideł ku pokrzepieniu złamanych serc.
 • Film Davida O. Russella pod nowym tytułem
  Dawny film Davida O. Russella, "Nailed", doczeka się premiery.
 • James Marsden
  James Marsden rozwodzi się po 11 latach małżeństwa. 23 września żona aktora, Lisa Linde, złożyła pozew o rozwód.
 • "Hop", czyli zając potrafi
  Hollywood wyczerpało już najwyraźniej temat Mikołaja, Wróżki Zębuszki i innych magicznych postaci, skoro postanowiło zagarnąć kolejne święta – tym razem wielkanocne. Co prawda na pokazie przedpremierowym dzieci bawiły się nieźle, ale rodziców czeka droga przez mękę.
 • HOP
  Na wyspie Rapa Nui (znanej jako Wyspa Wielkanocna) znajduje się najwspanialsza fabryka słodyczy. W niej – pod kierownictwem Wielkanocnego Zająca – przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku przygotowywane są pełne łakoci kosze, które w wielkanocny poranek dostają dzieci na całym świecie. W przeddzień przekazania przez ojca nadzoru nad fabryką w ręce następcy – E.B., zajączek postanawia udać się do Hollywood, by... zostać perkusistą. A tymczasem władzę w słodkiej fabryce przejmuje przerośnięty kurczak Carlos o podłym charakterku. Czy sympatyczny E.B. spełni swoje marzenia? I czy zdąży wrócić na wyspę, żeby uratować Święta Wielkanocne? "Hop", a w nim mnóstwo humoru, słodyczy i przebojowej muzyki, w kinach od 1 kwietnia.