• Jamiroquai
  Jamiroquai, pionierzy gatunku future funk i autorzy, takich przebojów jak "Virtual Insanity", czy "Cosmic Girl" już niedługo zawitają do Polski. Zespół wystąpi 23 maja 2019 roku w Tauron Arena Kraków.
 • Jamiroquai wystąpi na VERVA Street Racing 2014
  Jamiroquai będzie muzyczną gwiazdą imprezy VERVA Street Racing 2014. Zespół wystąpi 20 września na Stadionie Narodowym.
 • Ziggy Marley na Montreux Jazz Festival w Szwajcarii
  Sezon letnich festiwali już w pełni. Tylko w ostatni weekend w całej Europie odbyło się kilkadziesiąt takich imprez – od portugalskiego Optimus Alive, przez serbski EXIT Festival po szwajcarskiego Openaira. Zobacz światowe gwiazdy najważniejszych z nich.
 • Jamiroquai
  Orange Warsaw Festival 2011 przechodzi do historii. Drugi dzień imprezy upłynął pod hasłem: cała Legia tańczy. Wypełniony po brzegi stołeczny stadion rozkołysał najpierw zespół Sistars, który dał specjalny koncert po 5 latach przerwy i przy okazji pokazał, jak bardzo muzycznych sióstr i braci na polskim rynku brakuje. Stojący za projektem Plan B, londyński raper i wokalista Ben Drew udowodnił, że na żywo nie ma sobie równych, a pod dobrze skrojonym garniturem kryje się rock'n'rollowa bestia. Show kosmicznego kowboja z czarną soulową duszą i funkowym temperamentem to był już prawdziwy odlot. Jay Kay podbił serca festiwalowej publiczności, a za świetne przyjęcie w Warszawie odwdzięczył się bisem. Ciąg dalszy nastąpi za rok.
 • Jamiroquai główną gwiazdą OWF
  W weekend na stadionie Legii mecz gwiazd między artystami rockowymi, hiphopowymi i soulowymi. Oto skład Orange Warsaw Festival.
 • Jamiroquai
  Orange Warsaw Festival wystartuje już w piątek 17 czerwca. Na stadionie warszawskiej Legii przy Łazienkowskiej wystąpią gwiazdy z różnych muzycznych galaktyk, ale zawsze z wysokiej półki – światowej i polskiej. Zagra wracający po dłuższej przerwie Jamiroquai i żegnający się z publicznością oraz szyldem The Streets Mike Skiner, a także grupa Sistars , która wznowiła działalność specjalnie na ten festiwal. Jedno jest pewne: będzie się działo! Oto gwiazdy OWF 2011.
 • Moby zagra przed północą
  17 i 18 czerwca odbędzie się w Warszawie Orange Warsaw Festival. Znamy plan imprezy, której gwiazdami będą Moby oraz Jamiroquai.
 • Po pięciu latach milczenia Jamiroquai wydaje nową płytę pełną retro funku – "Rock Dust Light Star"
  Wejściówki na Orange Warsaw Festival rozeszły się jak świeże bułeczki i nie wszystkim chętnym udało się je kupić. Na szczęście na kilka dni przed imprezą organizatorzy zdecydowali się wypuścić dodatkową pulę biletów.
 • Po pięciu latach milczenia Jamiroquai wrócił z pełną retro funku "Rock Dust Light Star"
  Jamiroquai dołączył do obsady tegorocznego Orange Warsaw Festival. Impreza odbędzie się 17 i 18 czerwca na stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej.
 • Sade wróciła po 8 latach milczenia z płytą "Soldier of Love". W Polsce już "Poczwórna Platyna"
  Rok 2010 był czasem powrotów sław z muzycznych emerytur. Z młodszą konkurencją świetnie poradziły sobie wielkie gwiazdy lat 90. - Sade i Jamiroquai. Edyta Bartosiewicz zagrała znakomity koncert, dając fanom nadzieję na tak oczekiwaną przez nich płytę. A Michael Jackson okazał się nowym Elvisem, też wiecznie żywym...