Gowin wstydzi się spotu wyborczego PiS o uchodźcach: To jedna z przyczyn nie tak zdecydowanego zwycięstwa w wyborach
24 października 2018Nie ma w ogóle potrzeby powyborczych rozliczeń w obozie rządzącym; nie znaczy to, że nie ma potrzeby refleksji nad błędami, które popełnialiśmy - ocenił w środę wicepremier Jarosław Gowin. Jak powiedział, wstydził się spotu PiS o uchodźcach z ostatnich dni kampanii. "To był zły spot" - ocenił.