• Odznaczeni przez prezydenta Bronisława Komorowskiego
  Z okazji 25-lecia Wolności Prezydent RP Bronisław Komorowski wręczył w czwartek odznaczenia państwowe. Najwyższym z odznaczeń, Orderem Orła Białego, uhonorowana została była premier Hanna Suchocka. Wśród wyróżnionych znaleźli się także dziennikarze: Bogusław Chrabota, Jarosław Gugała, Tomasz Lis, Edward Miszczak i Jarosław Kurski.
 • Ataki na dziennikarzy - Kuba Wojewódzki
  "Widzowie uważają, że mają prawo nas oceniać w każdej chwili. Mogą nas odrzeć z wszelkiej powagi, a potem uderzyć w twarz jak byle podrostka" - tak Jarosław Kuźniar w rozmowie z "Wprost" komentował atak na Kubę Wojewódzkiego i pojawiające się akty agresji wymierzone w dziennikarzy. Tygodnik o tego rodzaju doświadczenia zapytał m.in. Jana Pospieszalskiego i Marię Czubaszek.
 • Przyjaźń w telewizji jest możliwa? Zdaniem Katarzyny Dowbor nie. Na potwierdzenie tego faktu, prezenterka opowiada historię Tomasza Lisa i Jarosława Gugały, których kiedyś łączyły ponoć bliskie relacje.
 • Mariusz Max Kolonko lubi kreować się na jedynego rzetelnego dziennikarza polskich mediów, ostro krytykując przy tym swoich kolegów po fachu. Zdaniem Jarosława Gugały, takie zachowanie wynika z próby zwrócenia na siebie uwagi.
 • Jarosław Gugała
  Podczas meczu w Ogrodzie Saskim zmierzyły się dwie drużyny gwiazd. Na szczęście nie był to mecz piłkarski, bo niektórzy z uczestników mieliby niewielkie szanse na zdobycie punktów. Zobacz galerię!
 • "Premierzy" to nowe publicystyczne show Polsat News. Byłych prezesów rady ministrów na żywo odpytywać mają Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała.
 • "Wydarzenia Opinie Komentarze" to nowy autorski magazyn informacyjny w Polsat News. Gospodarzami programu będą na zmianę Jarosław Gugała oraz Bogusław Chrabota. Audycja zadebiutuje na antenie w najbliższy poniedziałek 3 września o godz. 22.00 .