Kosiniak-Kamysz: Dobrze, że rządzący przyznali się do błędu. Muszą przeprosić Polaków
07 maja 2020Dobrze, że rządzący przyznali się do błędu, że nie są w stanie przeprowadzić wyborów - mówił kandydat PSL na urząd prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz, komentując oświadczenie liderów PiS i Porozumienia. Jego zdaniem rządzący pokazali "ruinę organizacyjną państwa" i muszą przeprosić Polaków.