Hanna Gronkiewicz-Waltz pisze list. Dziennikarz: Czy to po polsku?
10 października 2013 Hanna Gronkiewicz-Waltz zamieszcza w środę w "Gazecie Wyborczej" list do warszawiaków, a dziennikarz stacji RMF FM pyta rzecznika rządu o składnię. "Czy to jest po polsku"? - próbuje dowiedzieć się prowadzący audycję. Co na to Paweł Graś?