Kaczyński o Ukrainie: Nie mam obowiązku uczestniczyć w propagandowych przedsięwzięciach03 grudnia 2013Jarosław Kaczyński uważa, że nieudana próba odwołania rządu Mykoły Azarowa nie jest dobrą wiadomością bo zmiana mogłaby obniżyć napięcie.
Olejniczak: Kaczyński witał Ukraińców pozdrowieniem UPA03 grudnia 2013Wojciech Olejniczak krytykuje pewien element wystąpienia prezesa PiS w Kijowie. Uważa on, że Jarosław Kaczyński powitał tłum pozdrowieniem używanym przez bandytów z UPA.
Prezydent nie chce spotkać się z wiceprezesem PiS. Zaprasza tylko Kaczyńskiego03 grudnia 2013 PiS proponuje prezydentowi spotkanie z wiceprezesem partii. Jednak Bronisław Komorowski wolałby spotkać się z Jarosławem Kaczyńskim. Dlatego też wystosował specjalne zaproszenie.
Rosyjskie media biją w Polskę: Kaczyński pełza po majdanie03 grudnia 2013 Rosyjskie media ostro krytykują polskich polityków za to, co robią na Ukrainie. Ich zdaniem, Jarosław Kaczyński, który "pełza po majdanie" jest elementem agresji. Zarzucają też Warszawie, że ma pretensje terytorialne wobec Kijowa, a Ukraińców traktują jak "panowie poddanych".
Kaczyński na Majdanie: Chcemy kontynuować dzieło mojego brata [AKTUALIZACJA]01 grudnia 2013Prezes PiS po przybyciu na Ukrainę przemawiał Majdanie. "Uważamy, że powinniśmy to wesprzeć, bo to jest w polskim interesie i w interesie całej Europy" - powiedział dziennikarzom Jarosław Kaczyński.
Poseł PiS krytykuje Sikorskiego: Chciał być drugim Palikotem01 grudnia 2013Politycy PiS krytykują ostatnie wpisy na Twitterze szefa MSZ. Zdaniem Marcina Mastalerka, tak nie powinien zachowywać się szef polskiej dyplomacji. Twierdzi on, że Sikorski chciał wejść w buty Palikota.
Kaczyński jedzie na Ukrainę. Zaprasza też Sikorskiego z Kwaśniewskim30 listopada 2013Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział, że w niedzielę uda się do Kijowa w związku z ostatnimi wydarzeniami na Ukrainie. Zwrócił się też do szefa MSZ Radosława Sikorskiego i b. prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, by także tam pojechali.
Wojna w PiS. Skarbnik na celowniku prezesa30 listopada 2013 Konflikt w PiS między prezesem a skarbnikiem. Wszystko zaczęło się, gdy "Newsweek" opisał, jak Stanisław Kostrzewski wydawał partyjne pieniądze. Dlatego też na ostatnim posiedzeniu kierownictwa ugrupowania, Kostrzewski przestał być skarbnikiem
Bieńkowska: Nie stracimy pieniędzy, daję za to głowę28 listopada 2013Odważna deklaracja Elżbiety Bieńkowskiej. Według danych opozycji, Polska miałaby stracić 8 miliardów złotych i zwrócić je do unijnej kasy, ale nowa wicepremier zapewnia, że żadnych strat nie będzie.
Kaczyński krytykuje: Bieńkowska przyszła na gotowe [AKTUALIZACJA]25 listopada 2013 Jarosławowi Kaczyńskiemu nie podoba się działalność Elżbiety Bieńkowskiej. Uznał, że większość projektów, które przeprowadził rząd Tuska oparty był na planach jego rządu, a szefowa resortu rozwoju regionalnego "przyszła na gotowe". Resort na Twitterze na bieżąco odpowiadał na zarzuty opozycji.