• Już jutro, 17 maja, o godzinie 22.00 w kanale Polsat Cafe widzowie zobaczą Justynę Steczkowską w roli ślubnego fotoreportera w programie "Ach, co to był za ślub!". Jest to program, który opowiada o miłości, o tym, czym jest miłość dla ludzi, o oczekiwaniach związanych z miłością i związkiem. Program, który pokazuje, że małżeństwo jest piękne – mówi wokalistka.
  • Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska
    Kilka tygodni temu Karolina Malinowska oświadczyła, że nie zamierza kontynuować zawodowej współpracy z Joanną Horodyńską. Stylistki prowadziły wspólnie rubrykę modową w magazynie "Party" oraz program "Gwiazdy na dywaniku" emitowany na antenie Polsat Cafe. Kto zastąpi teraz Karolinę Malinowską u boku Joanny Horodyńskiej?
  • Oto styliści polskich gwiazd.
    Dobrzy styliści są na wagę złota. By dobrze wyglądać, gwiazdy są w stanie zapłacić nawet kilka tysięcy złotych. Dziennikarze "Faktu" opracowali ich ranking. Oto, kto stoi za wyglądem naszych sław.
  • Marta Kaczyńska postanowiła zmienić swój wizerunek. W tym celu zatrudniła profesjonalnego stylistę.
    Marta Kaczyńska postanowiła zmienić swój wizerunek i skorzystać pomocy profesjonalnego stylisty. Jej doradcą ds. wyglądu został ten sam znawca stylu, który doradza m.in. Justynie Steczkowskiej. Efekty jego pracy widać gołym okiem.